Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 2 - poradnik do gry

Far Cry 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

UFLL Misja II - Królewskie złoto | Akt I w Far Cry 2 poradnik Far Cry 2

Misja II - Królewskie złoto

Wygnany król powraca z całą górą złota mającym posłużyć kres wojnie frakcji. Złoto jest pilnowane przez żołnierzy APR w oazie na północnym-wschodzie. UFLL chce abyś odnalazł miejsce ukrycia fortuny.

Zapłata: 15 diamentów

Udaj się do oazy, wyeliminuj przeciwników i znajdź znajdujące się w podziemnej dziurze złoto. Na miejscu nie natrafisz na mocny opór, więc zadanie nie powinno sprawić Ci większych problemów.

Odbierz telefon od kumpla - UFLL Misja II - Królewskie złoto | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Rozwiązanie alternatywne

Odbierz telefon od kumpla. Okazuje się, że on również ma pewne plany w stosunku do powracającego króla. Zgłosił się do niego mianowicie marnotrawny synalek monarchy, który samodzielnie zamierza przejąć kontrolę nad rodzinną schedą. Twoim zadaniem jest wdarcie się do znajdującego się na północy fortu i zdobycie królewskiego pierścienia, który następnie oddasz młodemu księciu. W tej misji powinieneś dysponować już porządną snajperką, którą koniecznie zabierz ze sobą. W trakcie podejścia pod mury fortu zlikwiduj trzech snajperów na murze i wieżach. Po zakończeniu tej części misji i tak będziesz musiał udać się do oazy.

1 - UFLL Misja II - Królewskie złoto | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
Na miejscu, w oazie, nie ma nikogo z wyjątkiem przyjaciela - UFLL Misja II - Królewskie złoto | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Na miejscu, w oazie, nie ma nikogo z wyjątkiem przyjaciela. Zeskocz do dziury w ziemi i znajdź sztaby złota. W tym momencie powinieneś usłyszeć, że na górze rozpętała się właśnie strzelanina. Szybko wyjdź po drabinie na górę i pomóż przyjacielowi w walce.

2 - UFLL Misja II - Królewskie złoto | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
3 - UFLL Misja II - Królewskie złoto | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry