Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 2 - poradnik do gry

Far Cry 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

UFLL Misja II - Unabomber | Akt II w Far Cry 2 poradnik Far Cry 2

Misja II - Unabomber

Szala zwycięstwa przechyla się na stronę APR. Dlatego też dowództwo UFLL nakaże ci zlikwidować niejakiego Setha Uniya, który uczy bojówkarzy wroga kontruować improwizowane ładunki wybuchowe.

Zapłata: 30 diamentów

Jeżeli nie będziesz korzystał z rady przyjaciela, jest to bardzo prosta misja polegająca na dostaniu się na miejsce i wybiciu wszystkich przeciwników do nogi - UFLL Misja II - Unabomber | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Jeżeli nie będziesz korzystał z rady przyjaciela, jest to bardzo prosta misja polegająca na dostaniu się na miejsce i wybiciu wszystkich przeciwników do nogi. Albo, aby ją sobie ułatwić możesz postarać się przekraść w wysokiej trawie od zachodu, dzięki czemu znajdziesz się tuż za budynkiem, w którym znajduje się twój cel. Jeżeli będziesz odpowiednio cierpliwy, powinieneś dostać się do środka niezauważony. Zastrzel Uniyę (zdjęcie poniżej pochodzi z rozwiązania alternatywnego tej misji).

1 - UFLL Misja II - Unabomber | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
Tym razem twój przyjaciel będzie chciał, abyś przed zabiciem Uniyi zmusił go do zmiany koordynatów dla następnego zrzutu z zaopatrzeniem - UFLL Misja II - Unabomber | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Rozwiązanie alternatywne:

Tym razem twój przyjaciel będzie chciał, abyś przed zabiciem Uniyi zmusił go do zmiany koordynatów dla następnego zrzutu z zaopatrzeniem. Aby jednak do tego doszło, najpierw musisz udać się do Sepoko i wykraść stamtąd mapę. Niestety, będzie wymagało to nieco zachodu, gdyż miejsce jest bardzo dobrze bronione. Dlatego też postaraj się zabrać ze sobą snajperkę. Kryjąc się w wysokiej trawie zacznij krążyć wokół Sepoko i zdejmować kolejnych przeciwników. Bądź szybki i nie daj się zajść od tyłu. Kiedy wyczyścisz przedpole wejdź między zabudowania i wykończ tych, którzy przeżyli. Dopiero wtedy idź i zabierz mapę z jednego z pomieszczeń.

Dalszą część zadania wypełnij dokładnie tak, jak napisano w pierwszej części opisu tej misji. Z tą różnicą, że zamiast od razu zabijać Uniyę, najpierw trzeba zmusić go do zmiany koordynatów zrzutu. Potem go zastrzel, a następnie postaraj się jak najszybciej ruszyć na pomoc przyjacielowi, który znowu wpakował się w tarapaty.

2 - UFLL Misja II - Unabomber | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
3 - UFLL Misja II - Unabomber | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
4 - UFLL Misja II - Unabomber | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry