Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 2 - poradnik do gry

Far Cry 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

UFLL Misja III - Baraszki na barce | Akt II w Far Cry 2 poradnik Far Cry 2

Misja III - Baraszki na barce

Jordański handlarz bronią o nazwisku Yabek mający swoją główną siedzibę na barce rzecznej. Dowództwo UFLL chce, aby facet zniknął raz na zawsze i w tym celu potrzebują wynająć sprawdzonego najemnika. Twoim zadaniem jest więc udanie się na miejsce i wyeliminowanie celu.

Zapłata: 30 diamentów

Barka zadokowała pod mostem kolejowym. Na wschodzie, na wzgórzu znajduje się snajper. Poza nim dookoła łajby teren patroluje kilku strażników, których będziesz musiał się pozbyć zanim wejdziesz na pokład. Yabeka znajdziesz w kajucie znajdującej się pod kołem sterowym. Innym sposobem wyeliminowania celu jest użycie wyrzutni rakiet. Znajdziesz jedną przy martwym snajperze. Wystrzel pocisk w kierunku barki, celując tuż obok sterówki. Wielki wybuch powinien załatwić również Yabeka.

Rozwiązanie alternatywne

Przyjaciel uważa, że ma prostszy sposób na pozbycie się Yabeka. Otóż dysponuje on bombą, którą można by zdetonować na moście powodując jego zawalenie się wprost na barkę. Jednakże bomba pozbawiona jest zapalnika, który znajduje się w miejscu katastrofy śmigłowca Mi-24.

Na miejscu okaże się, że ciche wykonanie zadania jest raczej niemożliwe. Dlatego też nie pozostaje ci nic innego, jak tylko postarać się w pierwszej kolejności zdjąć pilnujących tego miejsca snajperów, a później już jawna rozprawa z pozostałymi nieprzyjaciółmi. Kiedy będzie już po wszystkim, zabierz znajdujący się obok wraku zapalnik.

1 - UFLL Misja III - Baraszki na barce | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
Z zapalnikiem udaj się na miejsce spotkania z przyjacielem, który będzie czekał na ciebie na moście - UFLL Misja III - Baraszki na barce | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Z zapalnikiem udaj się na miejsce spotkania z przyjacielem, który będzie czekał na ciebie na moście. Dokręci on zapalnik do korpusu bomby. Kiedy zacznie zbiegać z mostu, musisz pobiec za nim. Eksplozja zniszczy most i zacumowaną pod nim barkę.

2 - UFLL Misja III - Baraszki na barce | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
3 - UFLL Misja III - Baraszki na barce | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry