Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 2 - poradnik do gry

Far Cry 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

APR Misja III - Na złomowisku | Akt I w Far Cry 2 poradnik Far Cry 2

Misja III - Na złomowisku

Wojna frakcji powoli wkracza w decydującą fazę. APR chce abyś po raz kolejny dał się we znaki UFLL i chętnie zapłaci kolejną garść diamentów za zniszczenie kompresora na złomowisku starych samochodów.

Zapłata: 15 diamentów

Wystarczy zatem abyś udał się w oznaczone na mapie miejsce, wyeliminował kogo się da i wysadził w powietrze urządzenie. Misja nie odbiega schematem od pozostałych, choć warto zadać sobie nieco trudu i wykorzystać zakupionego wcześniej Makarova z tłumikiem. Szybko przemieszczając się do wraku do wraku będziesz miał sporo okazji do cichej eliminacji przeciwników. Innym sposobem łatwego ich wykończenia jest dostanie się na dach oznaczonego domu, skąd dzięki zapasowi granatów i zastrzyków wzmacniających zgotujesz oblegającym piekło.

1 - APR Misja III - Na złomowisku | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
Spotkaj się z przyjacielem, który poprosi Cię, abyś zanim uderzysz na wysypisko, wykonał dla niego jeszcze małą robótkę - APR Misja III - Na złomowisku | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Rozwiązanie alternatywne

Spotkaj się z przyjacielem, który poprosi Cię, abyś zanim uderzysz na wysypisko, wykonał dla niego jeszcze małą robótkę. W związku z tym powinieneś najpierw udać się na lokalną stację benzynową dla pojazdów UFLL i zabrać stamtąd pewne plany. Przepompownia jest silnie broniona, tak więc aby uniknąć niepotrzebnego ryzyka zamiast pakować się do niej głównym wejściem, postaraj się zaatakować po cichu z boku lub z tyłu. Idealnym rozwiązaniem będzie ponowne użycie Makarova z tłumikiem i ubioru z kamuflażem, który do tej pory powinien znajdować się już w Twoim posiadaniu. Jeżeli nie, sprawdź czy masz górę diamentów i zakup go w sklepie. Jest to najdroższa rzecz w całej grze, ale bez dwóch zdań warta, aby wydać na nią ciężko zarobione szlachetne kamyki.

2 - APR Misja III - Na złomowisku | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
Dokumenty leżą na biurku w oznaczonym na mapie pomieszczeniu - APR Misja III - Na złomowisku | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Dokumenty leżą na biurku w oznaczonym na mapie pomieszczeniu. Zabierz je i oddaj przyjacielowi, po czym jedź na złomowisko. Tam postępuj już wedle wskazówek zawartych na początku opisu tej misji.

Po wykonaniu zadania znowu skontaktuje się z Tobą kumpel wzywający pomocy. Jako, że strzelanina ma miejsce niedaleko, spokojnie możesz nawet dotrzeć tam na piechotę.