Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 2 - poradnik do gry

Far Cry 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

UFLL Misja I - Komandosi | Akt I w Far Cry 2 poradnik Far Cry 2

UFLL Misja I - Komandosi

Grupa cudzoziemskich komandosów ukrywa się w oazie, skąd następnie zamierza porwać jakąś ważną osobę na terytorium APR. Dowództwo APR nie chce, aby było w jakikolwiek sposób łączone z tym planem, w związku z czym nakazuje Ci zniszczenie całego sprzętu, jakim dysponują komandosi.

Zapłata: 15 diamentów

Udaj się we wskazane miejsce i wykonaj misję według wytycznych z kwatery UFLL. Komandosi zajęli pozycję na wzgórzu, dlatego też mają doskonały widok na to co się dookoła nich dzieje. Uważaj na snajpera. Najłatwiej podejdziesz do wrogiego obozu od południowej strony. Zwróć uwagę na stojące przy ciężarówce zbiorniki z paliwem. Jeżeli dysponujesz snajperką, możesz do nich strzelić, a ich wybuch załatwi za ciebie całą robotę.

Rozwiązanie alternatywne

Jedź na spotkanie z przyjacielem. Dostaniesz od niego cynk, że komandosi posiadają w szeregach APR swojego informatora. Znajdziesz go w willi znajdującej się na mapie w miejscu oznaczonym jako posiadłość prywatna. Jeżeli uda Ci się do niego dotrzeć, zapewne bez trudu przekonasz go do współpracy. Przed walką dobrze się przygotuj. Postaraj się podejść niezauważenie jak najbliżej samej willi i w pierwszej kolejności pozbyć się z tarasu snajpera. Załatw pozostałych ochroniarzy, a w budynku znajdziesz informatora. Przystawiona do szyi maczeta będzie wystarczającym argumentem, aby Cię posłuchał i nadał sygnał o zmianie koordynatów.

Zostało jeszcze 50% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie