Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout - poradnik do gry

Fallout - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Obóz Chanów | Opis przejścia Fallout poradnik Fallout

Obóz Chanów

Tandi można uratować na 4 sposoby - Obóz Chanów | Opis przejścia Fallout - Fallout - poradnik do gry

Tandi można uratować na 4 sposoby. W przypadku pierwszych trzech, by móc pogadać z przywódcą - musisz mieć schowaną broń. Pierwszym rozwiązaniem jest dogadanie się z wodzem bandytów - Garlem. By nie dopuścić do rozlewu krwi, zaznaczaj następujące opcje dialogowe:

Chcę, żebyś uwolnił dziewczynę / Reprezentuję zagrożenie, którego nie jesteś nawet w stanie pojąć. Czy rzeczywiście chcesz narazić się na nasz gniew?

Otrzymamy wtedy raz po 500 PD za retoryczne rozwiązanie sprawy, a potem kolejne 400 PD za uratowanie Tandi.
Drugi sposób to zapłacenie za jej uwolnienie. Musimy wtedy Garlowi dać coś o równowartości 545 kapsli. Zyskujemy wtedy jednak tylko 500 PD.
Trzeci sposób to stoczenie walki na pięści z samym przywódcą Garlem. By tego dokonać musimy mieć wysoką umiejętność Walki wręcz. Otrzymamy wtedy 500 PD.
Ostatnią solucją problemu jest wyrżnięcie wszystkich bandytów w pień. Nie jest to łatwe. Przeciwnicy dobrze posługują się tutaj bronią białą, noszą Pancerze skórzane (dwóch z nich również metalowe) oraz dysponują mocnymi pukawkami (strzelby i pistolety Desert Eagle) Musimy również doglądać Iana by go nie stracić. Nie jest to jednak niewykonalne. Ustawiaj sobie jak największą ilość bandytów na linii strzału swojego H&K MP9 i wal seriami. Pamiętaj tylko by nie zranić błąkających się po polu bitwy zakładników. Bandytów uciekających w stronę końca mapy - zdejmuj strzałami pojedynczymi. Na koniec przeszukaj wszystkie trupy, regały, skrzynie i biurko. Załóż sobie Pancerz skórzany, uzbrój się w strzelbę Winchester Widowmaker i pistolet Desert Eagle 0,44 cale oraz uwolnij Tandi używając umiejętności Otwieranie zamków na kracie pomieszczenia, w którym stoi. Ten sposób jest co prawda najtrudniejszy, jednak najbardziej opłacalny. Nie dosyć, że uzyskasz masę przydatnych przedmiotów, około 1200 PD za zabicie bandytów, 25 PD za otwarcie celi, Metalowy pancerz (przyda nam się w Nekropolis , więc go nie sprzedajemy) to jeszcze kolejne 400 PD za uwolnienie dziewczyny.
Podziękuj wszystkim za gościnę i odeskortuj Tandi do Cienistych Piasków . Zamiast zaprowadzić ją do ojca, możemy ją zwerbować w nasze szeregi. (100 PD). Ja sobie odpuściłem (nie, nie jestem szowinistą!) Tandi jest po prostu mało przydatna w walce, ma mało PW i często ginie. Udaj się w stronę Złomowa .