Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout - poradnik do gry

Fallout - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Krypta 15 | Opis przejścia Fallout poradnik Fallout

Krypta 15

Gdy dotrzemy na miejsce, na mapce (widocznej powyżej) klikamy na Wejście - Krypta 15 | Opis przejścia Fallout - Fallout - poradnik do gry

Gdy dotrzemy na miejsce, na mapce (widocznej powyżej) klikamy na Wejście . Otwieramy właz i wchodzimy do środka.
Po prawej stronie, w pomieszczeniu za szybą, znajduje się Oficer medyczny. Możemy się u niego (jeśli to potrzebne) - za darmo leczyć.
Wbijamy do windy w lewej części parteru. Jedziemy do Kwater mieszkalnych .
Uderzamy teraz do Cindy (ma rude włosy), której pokój (jest ostatni - w rogu) znajduje się w północno-wschodniej części lokacji. Dowiadujemy się, że ktoś kradnie zapasy wody w krypcie. Zgadzamy się zbadać tą sprawę. Składamy teraz wizytę Theresie (też ruda :-). Gdzie dokładnie ona mieszka podaję na obrazku:

Informuje nas ona, że część mieszkańców ma zamiar sprzeciwić się Opiekunowi i opuścić kryptę w poszukiwaniu lepszego życia - Krypta 15 | Opis przejścia Fallout - Fallout - poradnik do gry

Informuje nas ona, że część mieszkańców ma zamiar sprzeciwić się Opiekunowi i opuścić kryptę w poszukiwaniu lepszego życia. Możemy się z nią zgodzić i doradzić jej kilka rzeczy związanych z życiem na powierzchni. Nie otrzymamy wówczas żadnych PD.
By je uzyskać (750!) zabieramy się do stłumienia buntu następującą konwersacją:

Całkiem nieźle, dziękuję. / Zapewne ma swoje powody. / Wydaje mi się, że sądzi on, że nie ma potrzeby ryzykowania przeżycia na zewnątrz, skoro tutaj jest wciąż bezpiecznie. / Nie martw się, zrobię to.

Po udanej rozmowie wskakujemy do windy i jedziemy do Centrum Dowodzenia na trzecim piętrze.
O całą sprawę dotyczącą kradzieży wody - wypytujemy czarnoskórego strażnika, który broni wejścia do magazynu z wodą. Następnie ustawiamy budzik na godzinę: 00.00.
Obserwujemy teraz uważnie ospałego mężczyznę, który właśnie przyjechał windą. Gdy włamie się do magazynu i zacznie grzebać przy skrzynkach na ziemi - zagadujemy go. Pod groźbą śmierci zmuszamy go do pokazania nam co ma w kieszeniach. Mamy zatem naszego złodzieja! W nagrodę otrzymujemy 1000 PD.
Kierujemy się teraz do Centrum Dowodzenia i informujemy Opiekuna (siedzi w wieżyczce), że nasza misja zakończyła się sukcesem i znaleźliśmy Hydroprocesor. Przekazujemy mu go, a on instaluje go tam gdzie trzeba. Hurra! Wszystko zadziałało!
Uratowaliśmy właśnie Kryptę 13 ! Od tej pory żaden czas nie będzie nas gonił. Zdążyliśmy! Otrzymaliśmy właśnie magiczną sumę 7500 PD! Wskoczyliśmy również na 10 poziom doświadczenia. Zdobyte punkty umiejętności lokujemy w Broń energetyczną. Opiekun prosi nas również o wgranie raportu o Supermutantach do komputera w bibliotece. Znajduje się ona na 3 piętrze.
Położenie biblioteki i komputera podaję poniżej:

Po załadowaniu danych, udajemy się ponownie do Opiekuna - Krypta 15 | Opis przejścia Fallout - Fallout - poradnik do gry

Po załadowaniu danych, udajemy się ponownie do Opiekuna.
Jest on bardzo zaniepokojony naszym raportem. Dziwi go nagły przyrost liczby Supermutantów w rejonie. Podejrzewa on, że ktoś je tworzy!
Otrzymujemy tym samym misję zabicia przywódcy Supermutantów oraz zadanie eliminacji ich źródła .
Wyruszamy teraz do bazy Bractwa Stali .
Gdy przybywamy na miejsce, rozmawiamy z Cabbotem. Okazuje się, że by móc wejść na teren bazy i wstąpić do Bractwa, musimy najpierw przejsć test. Polegać on będzie na udaniu się na miejsce zwane Blaskiem i wydobyciu z jego wnętrza czegoś na dowód, że tam byliśmy. W drogę zatem.