Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout - poradnik do gry

Fallout - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Blask (1) | Opis przejścia Fallout poradnik Fallout

Blask

Na miejscu zażywamy Rad-Xy, które m - Blask (1) | Opis przejścia Fallout - Fallout - poradnik do gry

Na miejscu zażywamy Rad-Xy, które m.in. zdobyliśmy w Hub . Zabezpieczą nas one przed promieniowaniem. Dobrze jest też mieć na wyposażeniu AntyRady. Pomogą nam one w sytuacji gdy jednak zostaniemy napromieniowani. Następnie by móc zejść na dół - montujemy Linę na wystającym pręcie. Dokładnie w tym miejscu:

Po linie schodzimy w dół - Blask (1) | Opis przejścia Fallout - Fallout - poradnik do gry

Po linie schodzimy w dół.
Trafiamy do pomieszczenia pełnego zmasakrowanych, spalonych i podziurawionych ciał.
Następnie udajemy się na południe, potem dwoma drzwiami w prawo, a następnie w górę. W pokoju po prawej (górny róg) otwieramy szafkę i bierzemy z niej m.in. Wielką księge nauki.
Czytamy ją i udajemy się do pomieszczenia naprzeciwko. Z ciała martwego członka Bractwa Stali zabieramy Holodysk i Żółtą kartę. Po wgraniu w PIPBoya zawartości dysku - otrzymujemy 100 PD. Świecący komputer zostawiamy w spokoju.
Wracamy tą sama drogą do windy. Uwaga - teren w jej pobliżu jest mocno zaminowany. Eksplozje ładunków nie czynią nam jednak wielkiej szkody. Na drzwiach windy używamy Żółtej karty.
Jedziemy na drugie piętro.
Widzimy pomieszczenie pełne dezaktywowanych robotów. Jest to dobry moment by poćwiczyć rzucanie granatami - szczególnie tymi EMP. Zgarniemy również za dobicie leżących maszyn - ok. 1400 PD. Te większe roboty mają przy sobie snajperki DKS-501 5,56mm. Jedną z nich przekazujemy Tycho.
Przeszukujemy dalej całe pomieszczenie, zabierając z ciał leżących wszędzie trupów - co tylko się da. Jeden z nich (jego ciało jest zwęglone i leży w samym północno-wschodnim rogu pietra) posiada Czerwoną kartę, którą bierzemy. Oto on:

Zostało jeszcze 45% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie