Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

12 Minutes - poradnik do gry

12 Minutes - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

12 Minutes: Zakończenie 1 Słuchaj / Listen 12 Minutes poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do 12 Minutes przeczytacie o pierwszym możliwym zakończeniu gry (Słuchaj / Listen).

W tym miejscu poradnika poznacie sposób na odblokowanie osiągnięcia Słuchaj / Listen i ukończenie gry Twelve Minutes na jeden z siedmiu możliwych sposobów.

Zakończenie nr 1 Słuchaj - taką nazwę nosi również osiągnięcie z nim powiązane - jest najłatwiejsze i najkrótsze - 12 Minutes: Zakończenie 1 Słuchaj / Listen - 12 Minutes - poradnik do gry

Zakończenie nr 1 Słuchaj - taką nazwę nosi również osiągnięcie z nim powiązane - jest najłatwiejsze i najkrótsze. Wystarczy nie robić nic. Gdy postać wejdzie do domu, wszystko przebiegać będzie automatycznie, gdy nie będziecie naciskać żadnego przycisku. Po chwili żona zaprosi bohatera na kanapę - gdzie sam podejdzie - a po krótkim czasie wyjdzie z mieszkania. W międzyczasie nastąpi pauza w dialogu, kobieta uda się do sypialni i posprząta swój kubek. Całość zajmie prawie 12 minut, czyli niemal pełną pętlę.

Ważne! To zakończenie dostępne jest tylko przy pierwszym uruchomieniu gry. Jeśli chcecie zresetować postępy by je odblokować, otwórzcie Menu -> Opcje -> Zaawansowane -> Usuń postępy. Warto to zrobić, gdy już uporacie się z innymi zakończeniami.