Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

12 Minutes - poradnik do gry

12 Minutes - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

12 Minutes: Wskazówki zegara się nie cofają - co zrobić? 12 Minutes poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do 12 Minutes przeczytacie o tym jak cofnąć wskazówki zegara.

Jeśli macie problem z cofnięciem wskazówek na zegarku kieszonkowym w grze Twelve Minutes, sprawdźcie na tej stronie, co robicie źle i dlaczego nie możecie odblokować pewnych zakończeń.

Jeśli macie kłopot z uzyskaniem pewnych zakończeń, szczególnie Samotność, przeczytacie, że zegarek kieszonkowy znaleziony w łazience musi się cofać, by dotrzeć do ukrytej sceny związanej ze wspomnieniami. Jeśli jednak wskazówki na Waszym zegarku podążają do przodu oznacza to, że jesteście w złym momencie gry, by móc uzyskać ostatnie zakończenia.

By wskazówki zaczęły się cofać, musicie pozyskać wszystkie informacje od policjanta, żony oraz wyznanie policjanta o motywie - 12 Minutes: Wskazówki zegara się nie cofają - co zrobić? - 12 Minutes - poradnik do gry

By wskazówki zaczęły się cofać, musicie pozyskać wszystkie informacje od policjanta, żony oraz wyznanie policjanta o motywie. Musicie również poznać prawdę o "potworze", o którym wspomniał policjant przy wyznaniu - w tym celu ponownie musicie go schwytać, przesłuchać i pokazać mu prezent od żony. Od teraz w każdej kolejnej pętli wskazówki zegara cofają się. Jeśli doczekacie, aż cofną się o 2 minuty od pełnej godziny, pojawi się specjalna scena - prowadzi to do uzyskania trzech ostatecznych zakończeń: Samotność, Kontynuacja oraz Obecny umysł.