Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

12 Minutes - poradnik do gry

12 Minutes - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

12 Minutes: Zakończenie 3 Świstak / Groundhog 12 Minutes poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do 12 Minutes przeczytacie o trzecim możliwym zakończeniu gry (Świstak / Groundhog).

Na tej stronie poznacie wszystkie kroki jakie musicie wykonać, by odblokować zakończenie i osiągnięcie Świstak/ Groundhog w grze Twelve Seconds.

Droga do zakończenia Świstak jest złożona i trudna. Musicie:

  1. Przesłuchać policjanta po pochwyceniu go,
  2. Uzyskać zakończenie 2 - Tchórz,
  3. Przesłuchać żonę i ponownie policjanta,
  4. Wykonać prawidłowo wszystkie kroki powyżej, aby otrzymać zwierzenie się policjanta (poprzez wytłumaczenie żonie zajścia, przekazanie jej zdjęcia i telefonie do Trzmiela, nim przyjdzie policjant). Tylko po tej pętli będziecie mogli uzyskać kolejne rozwiązanie.
Dopiero, gdy macie za sobą wszystkie kroki poprawnie wykonane, możecie zadzwonić do Trzmiela mówiąc jej, o tym, dlaczego jej ojciec to robi - 12 Minutes: Zakończenie 3 Świstak / Groundhog - 12 Minutes - poradnik do gry

Dopiero, gdy macie za sobą wszystkie kroki poprawnie wykonane, możecie zadzwonić do Trzmiela mówiąc jej, o tym, dlaczego jej ojciec to robi. Jeśli nie macie tej opcji dostępnej, posiadacie zbyt mało informacji (kluczowe jest tu zeznanie policjanta). Po wykonaniu tego telefonu przygotujcie idealną kolację z żoną:

  1. Pomóżcie nakrywać do stołu,
  2. Ucieszcie się, gdy pokaże Wam prezent,
  3. Nie wspominajcie o pętli czasowej,
  4. Idźcie z nią do sypialni.

W tym miejscu wracacie do pętli - po raz kolejny nie jest to pełne zakończenie gry, a pewnego kluczowego etapu - nie doprowadza Was do napisów końcowych.