Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

12 Minutes - poradnik do gry

12 Minutes - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

12 Minutes: Tabletki nasenne - jak użyć? 12 Minutes poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do 12 Minutes przeczytacie o tym jak użyć tabletek nasennych.

Na tej stronie znajdziecie informacje, jak uśpić żonę przy użyciu tabletek nasennych w grze Twelve Minutes.

Tabletki nasenne znajdziecie w łazience, w szafce obok drzwi - 12 Minutes: Tabletki nasenne - jak użyć? - 12 Minutes - poradnik do gry

Tabletki nasenne znajdziecie w łazience, w szafce obok drzwi. Użycie ich jest nieco bardziej problematyczne. Najskuteczniejszą metodą jest zabranie obu kubków z mieszkania od razu po rozpoczęciu pętli. Żona bowiem podczas czytania książki będzie miała ochotę się napić - jeśli nie ma swojego kubka, użyje Waszego.

Następnie nalejcie wody do kubka - 12 Minutes: Tabletki nasenne - jak użyć? - 12 Minutes - poradnik do gry

Następnie nalejcie wody do kubka. Możecie zrobić to w kuchennym zlewie lub w łazience, w umywalce. Potem wsypcie do środka tabletki - musicie to zrobić poza wzrokiem żony (np. w łazience przy zamkniętych drzwiach). Wszystkie te czynności wykonacie używając panelu ekwipunku w górnym ekranie i przeciągając na siebie przedmioty.

Teraz podstawcie żonie kubek z wodą i tabletkami na stoliku obok kanapy - 12 Minutes: Tabletki nasenne - jak użyć? - 12 Minutes - poradnik do gry

Teraz podstawcie żonie kubek z wodą i tabletkami na stoliku obok kanapy. Musicie to zrobić szybko - jeśli żona zapyta się "gdzie się podziały wszystkie szklanki?", będzie już za późno i nie napije się z podstawionego kubka.