Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

12 Minutes - poradnik do gry

12 Minutes - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

12 Minutes: Zegarek kieszonkowy - gdzie znaleźć? 12 Minutes poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do 12 Minutes przeczytacie o tym gdzie znaleźć zegarek kieszonkowy.

Na tej stronie poradnika dowiecie się, gdzie znaleźć zegarek kieszonkowy w grze Twelve Minutes. Jest on głównym elementem fabuły.

Zegarek kiszonkowy to przedmiot, po który przychodzi do Was "policjant". Przekazanie mu cennej pamiątki nie jest wystarczające dla uzyskania pozytywnego zakończenia. Jednak znalezienie zegarka pozwala na wiele czynności i dodatkowych dialogów, więc jest wymagane już od wczesnych etapów rozgrywki.

Aby znaleźć zegarek, udajcie się do łazienki - 12 Minutes: Zegarek kieszonkowy - gdzie znaleźć? - 12 Minutes - poradnik do gry

Aby znaleźć zegarek, udajcie się do łazienki. Sprawdźcie szafkę obok drzwi i zbadajcie ją, po czym skierujcie wzrok na dolną część ekranu - znajduje się tam kratka wentylacyjna.

Użyjcie klucza do domu z Waszego ekwipunku, by odkręcić śruby w kratce - 12 Minutes: Zegarek kieszonkowy - gdzie znaleźć? - 12 Minutes - poradnik do gry

Użyjcie klucza do domu z Waszego ekwipunku, by odkręcić śruby w kratce. Po jej otworzeniu możecie podnieść znajdujący się tam zegarek - pierwszorazowo podpisany jako "obiekt". Znajduje się nieco na prawo od środka ekranu - z powodu słabej widoczności, musicie celować na oślep - lub użyć sztucznej świeczki ze stołu w kuchni i położyć ją w kratce wentylacyjnej. Uwaga - kratkę musicie otwierać przy zamkniętych drzwiach do łazienki - w przeciwnym razie żona widząc Was majstrujących tam, wyjdzie z mieszkania obrażana.