Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

12 Minutes - poradnik do gry

12 Minutes - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

12 Minutes: Ukończenie gry - ile zajmuje czasu? 12 Minutes poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do 12 Minutes przeczytacie o tym, ile czasu średnio zajmuje przejście gry.

Ukończenie gry Twelve Minutes zależeć będzie od Waszych pomysłów i spostrzegawczości. Zależy także od tego, czy chcecie poznać wszystkie zakończenia lub odblokować wszystkie osiągnięcia.

W Twelve Minutes dostępnych jest 6 zakończeń fabuły oraz 12 osiągnięć, które możecie zdobyć - 12 Minutes: Ukończenie gry - ile zajmuje czasu? - 12 Minutes - poradnik do gry

W Twelve Minutes dostępnych jest 6 zakończeń fabuły oraz 12 osiągnięć, które możecie zdobyć. Czas gry będzie mocno uzależniony od tego, czy chcecie jedynie przejść grę, czy wykonać 100% tego, co przygotowali autorzy. Jako że gra wymaga obserwacji i pomysłowości, każdy z graczy znajdzie własne tempo. Z poradnikiem pójdzie Wam jednak znacznie szybciej. Aby ukończyć grę i zdobyć wszystkie osiągnięcia bez żadnych pomocy, potrzebować będziecie około 8h. Jeśli chcecie na własną rękę spróbować ukończyć samą fabułę, powinniście się zmieścić w około 3-4h. Na konsolach czas może nieznacznie się wydłużyć ze względu na wolniejsze nawigowanie z użyciem pada.