Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

12 Minutes - poradnik do gry

12 Minutes - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

12 Minutes: Resetowanie postępów - czy możliwe? 12 Minutes poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do 12 Minutes przeczytacie o tym czy i jak zresetować postępy w grze.

Gra Twelve Minutes odbywa się na jednym stanie zapisu gry. Nie można jej zapisać ręcznie, lecz postępy zostają zachowane przy każdej "pętli".

Jeśli chcielibyście rozpocząć przygodę od nowa, czy to ze względu na pominięcie pewnych dialogów, które chcieliście usłyszeć lub reakcje bohaterów, których nie możecie już poznać z powodu wykonania pewnych działań, macie możliwość zresetowania postępów - 12 Minutes: Resetowanie postępów - czy możliwe? - 12 Minutes - poradnik do gry

Jeśli chcielibyście rozpocząć przygodę od nowa, czy to ze względu na pominięcie pewnych dialogów, które chcieliście usłyszeć lub reakcje bohaterów, których nie możecie już poznać z powodu wykonania pewnych działań, macie możliwość zresetowania postępów. Będzie to także wymagane, jeśli chcecie zdobyć wszystkie osiągnięcia. Jako że w grze nie ma po prostu przycisku Rozpocznij nową grę, aby zresetować postępy należy:

  1. Otwórzcie menu i wejdźcie w Opcje gry,
  2. Otwórzcie zakładkę Zaawansowane,
  3. Wybierzcie przycisk Usuń postępy.

W ten sposób rozpoczynacie grę bez żadnej pętli i postępów. Musicie użyć tej funkcji przynajmniej 2 razy, by odblokować zakończenia i osiągnięcia dostępne.