Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

12 Minutes - poradnik do gry

12 Minutes - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

12 Minutes: Numer Trzmiela - jak zdobyć? 12 Minutes poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do 12 Minutes przeczytacie o tym jak zdobyć numer Trzmiela.

Trzmiel (Bumblebee) to jeden z kontaktów telefonicznych, który możecie otrzymać w grze Twelve Minutes. Poniżej znajdziecie informacje, jak go pozyskać.

Aby zdobyć niektóre z zakończeń w grze Twelve Minutes, musicie zdobyć numer Trzmiela - 12 Minutes: Numer Trzmiela - jak zdobyć? - 12 Minutes - poradnik do gry

Aby zdobyć niektóre z zakończeń w grze Twelve Minutes, musicie zdobyć numer Trzmiela. W zasadzie jest to łatwe, numer to: 413-555-0193, i możecie go wpisać na klawiaturze telefonu (ten znajduje się w ubraniach, w szafie). Jest to rozwiązanie niewystarczające - musicie mieć bowiem jeszcze temat do rozmowy.

Aby zdobyć numer w poprawny sposób, musicie najpierw obezwładnić policjanta (strona poradnika: Policjant - jak obezwładnić?). W krótkich słowach: uśpijcie żonę tabletkami nasennymi, przełączcie raz światło w sypialni i zostawcie wyłączone, ukryjcie się w szafie do czasu, aż policjant-włamywacz upadnie.

W tym momencie należy iść do sypialni i przeszukać ciało obalonego - 12 Minutes: Numer Trzmiela - jak zdobyć? - 12 Minutes - poradnik do gry

W tym momencie należy iść do sypialni i przeszukać ciało obalonego. Znajdziecie tam telefon - jeśli chcecie przeglądać wiadomości, najpierw zwiążcie policjanta. W tymże telefonie znajdziecie numer trzmiela sprawdzając wiadomości. Jednakże włamywacz i tak niebawem się wyzwoli - dlatego: weźcie jego pistolet i postrzelcie go w ramię. Dzierżąc broń możecie wycelować w części ciała - w ten sposób wybierając inne części ciała możecie go zabić, co nie jest dobrym rozwiązaniem.

Po postrzeleniu związanego włamywacza, będziecie mogli swobodnie przeglądać jego telefon - już się nie wyzwoli - 12 Minutes: Numer Trzmiela - jak zdobyć? - 12 Minutes - poradnik do gry

Po postrzeleniu związanego włamywacza, będziecie mogli swobodnie przeglądać jego telefon - już się nie wyzwoli. Ponadto możecie teraz zadać mu kluczowe pytania do rozmowy z Trzmielem - co prowadzi do kilku dostępnych zakończeń - oraz poznać historię zegarka kieszonkowego i odblokować nowe dialogi z żoną.