Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

12 Minutes - poradnik do gry

12 Minutes - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

12 Minutes: Zakończenie 5 Samotność / Alone 12 Minutes poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do 12 Minutes przeczytacie o piątym możliwym zakończeniu gry (Samotność / Alone).

Zakończenie gry Samotność / Alone, jest jednym z siedmiu możliwych zakończeń fabularnych w Twelve seconds. Na tej stronie dowiecie się, jak do niego doprowadzić.

Po odblokowaniu wszystkich dostępnych danych i wiedzy, że jesteście mordercą ojca żony (zebranie wszystkich informacji od żony, potrójne przesłuchanie policjanta z dowodami oraz uzyskaniu wcześniej jego wyznania), zegarek kieszonkowy z łazienki podniesiony do ręki, zacznie się cofać - 12 Minutes: Zakończenie 5 Samotność / Alone - 12 Minutes - poradnik do gry

Po odblokowaniu wszystkich dostępnych danych i wiedzy, że jesteście mordercą ojca żony (zebranie wszystkich informacji od żony, potrójne przesłuchanie policjanta z dowodami oraz uzyskaniu wcześniej jego wyznania), zegarek kieszonkowy z łazienki podniesiony do ręki, zacznie się cofać. Odczekajcie, aż wskazówki powrócą na 2 minuty od pełnej godziny i w cutscenie wybierzcie drugą opcję dialogową, mówiącą o braku wspólnego życia z obecną żoną. Prowadzi to do dwóch kolejnych zakończeń, 6 i 7. Po tym zakończeniu zobaczycie napisy końcowe - co jednak nie oznacza, że nie macie dostępu do kolejnych zakończeń.