Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

12 Minutes - poradnik do gry

12 Minutes - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

12 Minutes: Przesłuchanie żony i policjanta - jak poznać prawdę? 12 Minutes poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do 12 Minutes przeczytacie o tym jak przesłuchać żonę i policjanta tak, aby poznać prawdę.

Ta strona poradnika zawiera informacje o przesłuchiwaniu żony, by poznać tło wydarzeń gry Twelve Minutes. Ta część poradnika zawiera częściowe spoilery, lecz nie informuje o zakończeniach.

Jest to kluczowy element zwrotny w fabule - 12 Minutes: Przesłuchanie żony i policjanta - jak poznać prawdę? - 12 Minutes - poradnik do gry

Jest to kluczowy element zwrotny w fabule. Musicie dowiedzieć się prawdy, by móc dotrzeć do konkretnych zakończeń. Najpierw:

 1. Uśpijcie żonę tabletkami nasennymi,
 2. Poraźcie prądem włamywacza i postrzelcie go, by wypytać go o wszystko o co można - nie próbujcie z nim współpracować. Sprawdźcie wcześniej jego wiadomości w telefonie. Temat raka córki zostawcie najlepiej na koniec.
 3. Ukończcie pętlę.
 4. W kolejnej pętli zbierzcie zegarek kieszonkowy z łazienki i idźcie porozmawiać z żoną. Powiedzcie jej, że "wiecie co znajduje się w kratce wentylacyjnej w łazience".
 5. Następnie jako dowód wręczcie jej sam zegarek przeciągając go ze swojego ekwipunku.
 6. Wypytajcie ją o, co możecie.
 7. Ukończcie pętlę.
 8. W kolejnej pętli nadal możecie i musicie przeprowadzić rozmowę - tym razem nie musicie brać ze sobą zegarka. Wypytajcie ją o wszystko, łącznie z tematem ojca, niani i później - brata.
 9. Jest jeszcze jeden bardzo ważny detal, który najlepiej przedstawić na koniec - zdjęcie z Polaroida. Jest on dowodem niewinności żony - wystarczy go jej pokazać, gdy wszystkie informacje będą już zebrane.
 10. Ukończcie pętlę (by wypytać ją o wszystko zapewne będziecie musieli powtórzyć dialog - teraz będzie łatwiej, gdyż to mąż będzie dopowiadał połowę informacji zamiast pytań).
 11. Ostatnia, kluczowa pętla: powiedzcie żonie o zegarku ukrytym w wentylacji, przekażcie jej zdjęcie z Polaroidu, zadzwońcie (w oddzielnym pokoju, za zamkniętymi drzwiami) do Trzmiela, mówiąc, że żona jest niewinna - dzięki temu będziecie mogli porozmawiać potem z mężczyzną.
 12. Gdy policjant przyjdzie, żona zacznie się mu tłumaczyć. Zdjęcie jest dowodem, a wcześniejsza rozmowa telefoniczna zapewnieniem, że wysłucha was do końca. W tym miejscu zakończycie "etap przygotowań".
Ekran dialogu przy drugiej konwersacji - pomińcie ostatnią opcję - 12 Minutes: Przesłuchanie żony i policjanta - jak poznać prawdę? - 12 Minutes - poradnik do gry
Ekran dialogu przy drugiej konwersacji - pomińcie ostatnią opcję
W ten sposób przesłuchując skutecznie policjanta i żonę znacie pełne tło wydarzeń i możecie próbować dotrzeć do konkretnych zakończeń - 12 Minutes: Przesłuchanie żony i policjanta - jak poznać prawdę? - 12 Minutes - poradnik do gry

W ten sposób przesłuchując skutecznie policjanta i żonę znacie pełne tło wydarzeń i możecie próbować dotrzeć do konkretnych zakończeń.