Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

12 Minutes - poradnik do gry

12 Minutes - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

12 Minutes: Zakończenie 7 Obecność umysłu / Mindfulness 12 Minutes poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do 12 Minutes przeczytacie o siódmym możliwym zakończeniu gry (Obecność umysłu / Mindfulness).

Szóste zakończenie gry Twelve Seconds (Obecność umysłu) możliwe jest dopiero, gdy odblokujecie piąte zakończenie: Samotność. Na tej stronie poradnika poznacie szczegóły, jak je odblokować.

  1. Aby odblokować to osiągnięcie, musicie wcześniej zdobyć zakończenie 5 - Samotność
  2. Ponadto musicie dwukrotnie w jednej pętli oraz jednokrotnie w kolejnej zapytać żonę o książkę, którą czyta. Musicie to zrobić przez piątym zakończeniem.

Po zakończeniu Samotność, po wejściu do pustego mieszkania, ponownie weźcie do ręki zegarek z łazienki. Zegar tym razem nie funkcjonuje - musicie ręcznie przestawić wskazówkę na "za dwie dwunasta".

Tym razem zamiast odpowiadać na pytania mężczyzny, wybierzcie obiekty z otoczenia - 12 Minutes: Zakończenie 7 Obecność umysłu / Mindfulness - 12 Minutes - poradnik do gry

Tym razem zamiast odpowiadać na pytania mężczyzny, wybierzcie obiekty z otoczenia:

  1. Kliknijcie na czerwoną książkę poniżej gracza, na regale,
  2. Kliknijcie na zegar na ścianie powyżej gracza.
Po kliknięciu zegara, musicie jeszcze poczekać aż wybije 12 - 12 Minutes: Zakończenie 7 Obecność umysłu / Mindfulness - 12 Minutes - poradnik do gry

Po kliknięciu zegara, musicie jeszcze poczekać aż wybije 12. Nie klikajcie opcji dialogowych. Po tym zakończeniu następuje definitywne zakończenie gry i podwójne napisy końcowe.