Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

12 Minutes - poradnik do gry

12 Minutes - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

12 Minutes: Policjant - jak obezwładnić? 12 Minutes poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do 12 Minutes przeczytacie o tym jak obezwładnić policjanta.

Na tej stronie poradnika znajdziecie jedyną skuteczną metodę obezwładniania policjanta w grze Twelve Seconds poprzez porażenie go prądem i związanie.

Nasz bohater nie może mierzyć się w żadnym stopniu z nieznajomym gościem. Wykorzystanie narzędzi, w tym noża, nie pozwoli Wam go obezwładnić. Jest tylko jeden skuteczny sposób, by sprowadzić policjanta do parteru - elektryczność.

Aby uśpić włamywacza, najpierw uśpijcie żonę tabletkami nasennymi (rozdział: Tabletki nasenne - jak użyć - 12 Minutes: Policjant - jak obezwładnić? - 12 Minutes - poradnik do gry

Aby "uśpić" włamywacza, najpierw uśpijcie żonę tabletkami nasennymi (rozdział: Tabletki nasenne - jak użyć?). Teraz pójdźcie do sypialni i raz włączcie i wyłączcie światło. Zepsuty kontakt poraża prądem przy drugim włączeniu światła - włamywacz to zrobi, gdy będzie ciemno i nic wcześniej nie zwróci jego uwagi.

Ukryjcie się w szafie zamykając za sobą drzwi i zaczekajcie - 12 Minutes: Policjant - jak obezwładnić? - 12 Minutes - poradnik do gry

Ukryjcie się w szafie zamykając za sobą drzwi i zaczekajcie. Wyjdźcie z szafy dopiero, gdy włamywacz upadnie na podłogę. Jeśli nie jest to pierwsza pętla, czekając w szafie czas zostanie przewinięty do przodu, aż do momentu przyjścia policjanta.

Możecie go przeszukać oraz związać jego własnymi opaskami - jest to metoda mało skuteczna, gdyż włamywacz szybko się obudzi i samodzielnie wyzwoli - 12 Minutes: Policjant - jak obezwładnić? - 12 Minutes - poradnik do gry

Możecie go przeszukać oraz związać jego własnymi opaskami - jest to metoda mało skuteczna, gdyż włamywacz szybko się obudzi i samodzielnie wyzwoli.

W tym miejscu kończymy temat obezwładniania, by uniknąć nadmiernych spoilerów - jeśli nie wiecie, jak poradzić sobie z dalszymi postępami, sprawdźcie kolejną stronę poradnika Numer Trzmiela - jak zdobyć? Bądź sprawdźcie jedno z zakończeń.