Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Final Fantasy VII Remake: Wersja 1997 - czy porównywalna? Final Fantasy VII Remake poradnik, solucja

Final Fantasy 7 Remake stanowi odświeżoną wersję kultowej produkcji z 1998 roku. Nie obyło się jednak bez zmian w rozgrywce. Z tej strony poradnika dowiesz się jakie są różnice między obiema grami.

Największą zmianą jaką zauważysz grając w odświeżoną wersję jest nowa mechanika walki - Final Fantasy VII Remake: Wersja 1997 - czy porównywalna? - Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Największą zmianą jaką zauważysz grając w odświeżoną wersję jest nowa mechanika walki. Starcia w Final Fantasy 7 Remake stawiają na dynamiczne starcia, które kojarzone są z gatunkiem action RPG. Przez większą część produkcji będziesz walczył w czasie rzeczywistym. Elementy taktyczne wprowadzone zostały do produkcji za pomocą wskaźnika Active Time Battle, którego wypełnienie pozwala skorzystać ze zdolności.

Fabuła oryginału została w większości zachowana, a najważniejsze elementy historii pozostaną niezmienione. Dodatkowo odświeżona wersja gry jest podzielona na szereg mniejszych części. Wiadomo także, że w produkcji oprócz głównego bohatera - Clouda - znajdziemy także towarzyszy, takich jak Tifa i Barrett. W produkcji nie zabraknie jednak nowych postaci i bossów, które rozbudują całą opowieść.