Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Final Fantasy VII Remake: The Angel of the Slums, solucja, quest Final Fantasy VII Remake poradnik, solucja

Ta stronka poradnika do gry Final Fantasy VII Remake zawiera opis misji pobocznej The Angel of the Slums, dostępnej podczas Chapter 8 - Budding Bodyguard.

Na początek idź do community center i pomów z mieszkańcami - Final Fantasy VII Remake: The Angel of the Slums, solucja, quest - Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Na początek idź do community center i pomów z mieszkańcami. Nikt nie będzie chciał ci zdradzić informacji na temat Guardian Angela. W końcu na zewnątrz pomówi z tobą Mireille - wróć do dziennikarza, a dowiesz się ważnych szczegółów o tajemniczej postaci w mieście.

1 - Final Fantasy VII Remake: The Angel of the Slums, solucja, quest - Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry
Idź we wskazane miejsce, a czeka cię walka z Chromoggerem - Final Fantasy VII Remake: The Angel of the Slums, solucja, quest - Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Idź we wskazane miejsce, a czeka cię walka z Chromoggerem. Wróg atakuje z pomocą gigantycznej buławy zamiast ręki, razi teren dookoła piorunem i ucisza cele chmurą. Najlepiej atakować wrogą metodą - atak, odskok i leczyć Clouda Aerith. Dobrze sprawdzają się jeszcze ataki piorunem, a w szczególności Thundara.

Po walce przenieś się do dziennikarza i zakończ zadanie.

Nagroda: 2.000 Gil.