Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Final Fantasy VII Remake: Just Flew In from the Graveyard, solucja, quest Final Fantasy VII Remake poradnik, solucja

Kolejna strona poradnika do gry Final Fantasy VII Remake zawiera opis przejścia zadania pobocznego Just Flew in from the Graveyard, dostępnego podczas rozdziału 3 - Home Sweet Slum.

Po wykonaniu wcześniejszych misji, kolejne zadanie zostanie odblokowane - Final Fantasy VII Remake: Just Flew In from the Graveyard, solucja, quest - Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Po wykonaniu wcześniejszych misji, kolejne zadanie zostanie odblokowane. Pomów z Gwen o kolejnej bestii, która nawiedziła okolice. Twoim zadaniem jest dotrzeć do skrzyń w fabryce. W środku, po zniszczeniu ich odnajdziesz klucz (watch security key) otwierający bramę do potwora.

Czeka cię starcie z kolejnym latającym stworem - cerulean drake - Final Fantasy VII Remake: Just Flew In from the Graveyard, solucja, quest - Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Czeka cię starcie z kolejnym latającym stworem - cerulean drake. Wróg jest mało odporny na wiatr, choć tak naprawdę od każdej Materii dostaje sporo obrażeń. Używaj ataków fizycznych, lecz się i uważaj na jego ciosy, a szybko pokonasz wroga.

Po wszystkim wróć do Gwen i powiedz jej o wszystkim.