Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Final Fantasy VII Remake: On the Prowl, solucja, quest Final Fantasy VII Remake poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Final Fantasy VII Remake skupia się na opisie przejścia misji pobocznej On the Prowl, dostępnej podczas Chapter 3 - Home Sweet Slum.

Pomów z Wymerem, a dowiesz się o militarnym psie Shinry, który grasuje po ulicach miasta - Final Fantasy VII Remake: On the Prowl, solucja, quest - Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Pomów z Wymerem, a dowiesz się o militarnym psie Shinry, który grasuje po ulicach miasta. Idź we wskazane miejsce na pustkowiach a czeka cię walka z Wrath Houndem. Przeciwnik na początku nie będzie zbyt groźny - kontruj jego ataki z pomocą Punisher Mode i używaj technik. W pewnym momencie wróg zbiegnie i czeka cię krótki spacer, by znów dotrzeć do wroga.

W późniejszym starciu wróg dostanie furii - Final Fantasy VII Remake: On the Prowl, solucja, quest - Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

W późniejszym starciu wróg dostanie furii. Będzie znacznie silniejszy i szybszy. Postaw na kontrataki i używaj Materii Lodu (Blizzard), by zadać wrogowi znaczne obrażenia. Dobrze jest również używać Tify, która potrafi szybkimi atakami szybko doprowadzić do stanu staggered u wroga i podatności na ciosy.

Po walce wróć do Wymera i powiedz mu, że pies został zabity.

Nagroda: Elixir.