Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Final Fantasy VII Remake: Nuisance in the Factory, solucja, quest Final Fantasy VII Remake poradnik, solucja

Poniższa strona poradnika do gry Final Fantasy VII Remake zawiera opis przejścia zadania pobocznego Nuisance in the Factory, do ukończenia podczas rozdziału 3 gry - Home Sweet Slum.

Pomów z kolejnym handlarzem, a dowiesz się o jego problemach ze stworami (lesser drakes) - Final Fantasy VII Remake: Nuisance in the Factory, solucja, quest - Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Pomów z kolejnym handlarzem, a dowiesz się o jego problemach ze stworami (lesser drakes). Idź na teren opuszczonej fabryki i pomów z Narjinem, by wpuścił cię na obszar fabryki.

Pobiegaj po fabryce i walcz z potworami - Final Fantasy VII Remake: Nuisance in the Factory, solucja, quest - Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Pobiegaj po fabryce i walcz z potworami. Twoim celem jest zabicie dwóch grupek Lesser Drakes. Wrogowie nie są specjalnie silni, jednak pewnym kłopotem może być fakt, że latają i trudniej będzie ci walczyć z nimi. Auto atak w wykonaniu Clouda jednak powinien wystarczeć, w połączeniu z Materią taką jak np. Thunder.

Po walce przenieś się do handlarza, a wykonasz misję.

Nagroda: 500 Gil.