Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Final Fantasy VII Remake: Tifa - umiejętności, ataki, Unbridled Strength Final Fantasy VII Remake poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry FF 7 Remake zawiera opis kolejnej postaci - oto Tifa!

Tifa to zdecydowanie najszybsza i najbardziej mobilna postać w twojej drużynie - Final Fantasy VII Remake: Tifa - umiejętności, ataki, Unbridled Strength - Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Tifa to zdecydowanie najszybsza i najbardziej mobilna postać w twojej drużynie. Choć wygląda krucho - to jest ona jednak bardzo silna i staje się coraz potężniejsza, im dłużej trwa walka z przeciwnikami. W walce, skupia się ona na krótkim zasięgu i bazuje głównie na tym, by ciągle atakować wrogów, co powoli popycha ich do stanu staggered.

Umiejętność kobiety Unbridled Strength zwiększa jej siłę po aktywacji, z trzema poziomami do wyboru - ta umiejętność jest naprawdę potężna, choć wymaga umiejętnego wyczucia i doboru celu. Pamiętaj, że kobieta jest dość podatna na ciosy, więc lepiej przyjmować silniejsze ataki wrogów na Barreta lub Clouda.

Gdy Tifa jest w drużynie, najlepiej wcielić się w inne postacie i pozwolić, by moc powoli się budowała, gdy wykonujesz ataki innymi. Jej potężne ataki bardzo przydają się, gdy walczysz z innymi mobilnymi celami. Kobieta ma bardzo mocne ataki specjalne, które zadają masę obrażeń wrogom.