Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Final Fantasy VII Remake: Kiedy można preloadować grę? Final Fantasy VII Remake poradnik, solucja

Ile zajmuje Final Fantasy VII Remake? Czy można preloadować grę? Jeśli tak, to od kiedy? Czy prędkość pobierania jest ograniczona przez Sony? Na te pytania odnajdziesz odpowiedź na poniższej stronie poradnika do Final Fantasy 7 Remake.

Grę można preloadować od poniedziałku, 6 kwietnia - Final Fantasy VII Remake: Kiedy można preloadować grę? - Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Grę można preloadować od poniedziałku, 6 kwietnia. Gra jest dostępna do ściągnięcia w regionie North America i Japan przez Playstation Store. Europejczycy i Australijczycy natomiast otrzymają dostęp dwa dni przed główną premierą (10 kwietnia). Ze względu na pandemię Covid-19, prędkość pobierania została zmniejszona, więc warto mieć to na uwadze i nie odkładać pobierania gry na ostatnią chwilę.

Sama gra zajmuje ok. 90gb. Final Fantasy VII Remake jest pełne wspaniale przedstawionych przerywników filmowych, więc wielkość gry nie powinna być większym zaskoczeniem. Ponadto, gra mimo swojego epizodycznego charakteru trwa ok. 35h, więc wynik jest również naprawdę przyzwoity.