Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Final Fantasy VII Remake: Kiedy można zagrać w grę? Final Fantasy VII Remake poradnik, solucja

Kiedy dokładnie można zagrać w Final Fantasy VII Remake? Czy jest możliwość wcześniejszej gry? Co należy zrobić, by zagrać wcześniej w Final Fantasy VII Remake? Na te pytania odnajdziesz odpowiedź na poniższej stronie poradnika.

Jeśli chcesz zagrać w cyfrową wersję gry to stanie się ona dostępna 10 kwietnia - Final Fantasy VII Remake: Kiedy można zagrać w grę? - Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Jeśli chcesz zagrać w cyfrową wersję gry to stanie się ona dostępna 10 kwietnia. Jeśli natomiast np. zamówiłeś w preorderze wersję fizyczną, możesz jeszcze trochę poczekać. Przez sytuację z covid-19, Square Enix ogłosiło, że mogą pojawić się opóźnienia związane z dostarczeniem fizycznych kopii do nabywców. Niewykluczone więc, że czeka cię pewne opóźnienie.

Jeszcze inaczej sytuacja wygląda w Australii - gdzie można kupić fizyczną kopię gry już parę dni przed premierą. Warto wystrzegać się również spoilerów - gra ma kilka niespodzianek, również dla osób doskonale znających pierwowzór i można sobie zepsuć rozgrywkę czytając sieć w poszukiwaniu informacji o grze.