Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Final Fantasy VII Remake - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Final Fantasy VII Remake: Shinra VR Combat Simulator, wszystkie walki, pojedynki Final Fantasy VII Remake poradnik, solucja

Shinra VR Combat Simulator to kolejne wyzwanie, bardzo podobne do Corneo Colosseum. Musisz toczyć pojedynki z kolejnymi przeciwnikami na arenie walki. Czekają cię tutaj również najtrudniejsze starcia w całej w grze, które będą m.in. dostępne na poziomie hard (do odblokowania po ukończeniu raz gry). Oto spis wszystkich walk w symulatorze, w FF7 Remake:

Rank 4

Nazwa walki

Koszt rozpoczęcia walki (Gil)

Wrogowie

Nagroda

Cloud vs SOLDIER Trainees

400

1: Sahagin Prince

2: Phantom

3: Grungy Bandit

4: 3-C SOLDIER Operator

5: Cutter

Cog Bangle

Baret vs SOLDIER Trainees

400

1: Sahagin Prince

2: Phantom

3: Grungy Bandit

4: 3-C SOLDIER Operator

5: Cutter

Supreme Bracer

Tifa vs SOLDIER Trainees

400

1: Sahagin Prince

2: Phantom

3: Grungy Bandit

4: 3-C SOLDIER Operator

5: Cutter

Rune Armlet

Aerith vs SOLDIER Trainees

400

1: Sahagin Prince

2: Phantom

3: Grungy Bandit

4: 3-C SOLDIER Operator

5: Cutter

Geometric Bracelet

Two-Person Team vs High Flyers

400

1: Bugaboo x10

2: Slug Ray x2, Byobapolis x2

3: Terpsicolt x2, Monodrive x4

4: Elite Helitrooper x2

5: Rust Drake

Gil Up Materia

Three-Person Team vs Team Ragbag

400

1: Abzu Shoat

2: Varghidpolis x2, Trypapolis

3: Bloohound x2, Hellhound

4: Ringmaw x2, Smogger

5: Blast-Ray, Sweeper Prototype

EXP Up Materia

Rank 5 - Tylko na poziomie trudności HARD

Nazwa walki

Koszt rozpoczęcia walki (Gil)

Wrogowie

Nagroda

Cloud vs 3-C SOLDIER Candidates

500

1: Enhanced Shock Trooper, Unknown Entity

2: Zenene

3: Sledgeworm

4: Armored Shock Trooper

5: M.O.T.H. Unit

The Art of Swordplay Vol.XIII

Barret vs 3-C SOLDIER Candidates

500

1: Enhanced Shock Trooper, Unknown Entity

2: Zenene

3: Sledgeworm

4: Armored Shock Trooper

5: M.O.T.H. Unit

The Sharpshooter's Companion Vol.XIII

Tifa vs 3-C SOLDIER Candidates

500

1: Enhanced Shock Trooper, Unknown Entity

2: Zenene

3: Sledgeworm

4: Armored Shock Trooper

5: M.O.T.H. Unit

The Way of the Fist Vol.XIII

Aerith vs 3-C SOLDIER Candidates

500

1: Enhanced Shock Trooper, Unknown Entity

2: Zenene

3: Sledgeworm

4: Armored Shock Trooper

5: M.O.T.H. Unit

Telluric Scriptures Vol.XIII

Two-Person Team vs Dynamic Duos

500

1: Ghost, Phantom

2: Elite Shock Trooper, Elite Helitrooper

3: 3-C SOLDIER Operator, Grungy Bandit

4: Zenene, Hellhound

4: Queen Grashtrike, Sweeper

Refocus Materia

Rank 6 - Tylko na poziomie trudności HARD

Nazwa walki

Koszt rozpoczęcia walki (Gil)

Wrogowie

Nagroda

Three-Person Team vs Monsters of Legend

600

1: Bomb

2: Tonberry

3: Behemoth

4: Bomb, Tonberry

5: Marlboro

Refocus Materia

Rank 7 - Tylko na poziomie trudności HARD

Nazwa walki

Koszt rozpoczęcia walki (Gil)

Wrogowie

Nagroda

Three-Person Team vs. Top Secret

700

1: Shiva

2: Fat Chocobo

3: Leviathan

4: Bahamut / Ifrit

5: Shrina Secret Weapon ??? (Pride & Joy)

Götterdämmerung