Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ile zajmie mi ukończenie Star Wars Jedi Fallen Order? Star Wars Jedi Fallen Order poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Star Wars Jedi: Fallen Order zawiera odpowiedź na pytanie ile czasu zajmuje przejście gry. Podaliśmy kilka różnych wartości np. w zależności od tego czy chcesz skupić się jedynie na ukończeniu głównej fabuły, czy masz też w planach znalezienie 100% sekretów i zdobycie platynowego trofeum.

Gra nie posiada bardzo trudnego platynowego trofeum, ale wymusza ono odkrycie jej wszystkich atrakcji - Ile zajmie mi ukończenie Star Wars Jedi Fallen Order? - Star Wars Jedi Fallen Order - poradnik do gry
  1. Ukończenie głównej fabuły powinno ci zająć około 15 godzin. Jest to wartość podawana przy założeniu, że będziesz grał na normalnym poziomie trudności i nie poświęcał dużej ilości czasu na eksplorację opcjonalnych lokacji. Star Wars Jedi: Upadły zakon to liniowa produkcja pozbawiona wyborów, a więc przechodząc główną fabułę jeden raz zobaczysz wszystko co gra ma do zaoferowania w tym temacie.
  2. Wybór innego poziomu trudności może znacząco skrócić lub wydłużyć główną kampanię. Jeżeli wybierzesz niski poziom trudności i będziesz pomijał całą opcjonalną zawartość, to do napisów końcowych możesz dotrzeć już po około 10 godzinach. Wybierając jeden z wyższych poziomów trudności czas gry może wyraźnie się wydłużyć, szczególnie jeśli nie opanujesz dobrze systemu walki i nie zdobędziesz zbyt wielu ulepszeń i umiejętności wzmacniających głównego bohatera. Ukończenie gry może ci wtedy zająć 20-25 godzin.
  3. W grze Star Wars Jedi: Fallen Order jest mnóstwo sekretów i odnalezienie 100% znajdziek stanowi duże wyzwanie. Dodatkowym utrudnieniem jest to, że wiele sekretów jest świetnie poukrywanych i samo zlokalizowanie ich może być kłopotliwe. Dotarcie do niektórych znajdziek jest ponadto możliwe dopiero po zdobyciu odpowiednich umiejętności. Chcąc "wymaksować grę" musisz liczyć się z tym, że może ci to zająć grubo ponad 30 godzin.

Gra nie posiada bardzo trudnego platynowego trofeum, ale wymusza ono odkrycie jej wszystkich atrakcji. Oprócz zdobycia wszystkich znajdziek musisz też m.in. odkryć wszystkie holomapy i pokonać wszystkich opcjonalnych bossów. Nawet jeśli znajdziesz 100% sekretów spełnienie wymagań innych trofeów zajmie ci co najmniej kilka dodatkowych godzin.