Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gdzie odnaleźć drugą broń Kalina Ann w Devil May Cry 5? Devil May Cry 5 poradnik, solucja

Dante w Devil May Cry 5 posługuje się rozmaitym wyposażeniem. Do broni dystansowych należy między innymi wyrzutnia rakietowa Kalina Ann, należąca niegdyś do Lady. Otrzyma ją od Nico w zmodyfikowanej wersji w trakcie wykonywania końcowych misji fabularnych.

Jednakże, w misji 11, wewnątrz ruin budynku znajdziesz drugi, stary egzemplarz bazooki Kalina Ann - Gdzie odnaleźć drugą broń Kalina Ann w Devil May Cry 5? - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Jednakże, w misji 11, wewnątrz ruin budynku znajdziesz drugi, stary egzemplarz bazooki Kalina Ann. Gdy udasz się do ruin budynku najpierw zniszcz wszystkie porosty, by wyrównać wysokości sąsiadujących budynków - gdy to zrobisz, kamera ukaże odblokowany obszar (pomieszczenie z ruinami i obrazami na końcu).Wskocz tam i zlokalizuj mały pokoik na prawo.

Pokój wydaje się pusty, jednak gdy podejdziesz do fragmentu uszkodzonej ściany, przy bohaterze pojawi się znacznik interakcji nazwany - Gdzie odnaleźć drugą broń Kalina Ann w Devil May Cry 5? - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Pokój wydaje się pusty, jednak gdy podejdziesz do fragmentu uszkodzonej ściany, przy bohaterze pojawi się znacznik interakcji nazwany "???????". Po naciśnięciu przycisku akcji podniesiesz broń Kalina Ann i zostanie ona na stałe dodana do twojego wyposażenia.

Podwójna Kalina Ann - Gdzie odnaleźć drugą broń Kalina Ann w Devil May Cry 5? - Devil May Cry 5 - poradnik do gry
Podwójna Kalina Ann

Dzięki odnalezieniu drugiej wyrzutni, przy zakończeniu gry otrzymasz podwójną wersję wyrzutni. Działa ona podobnie jak wersja podstawowa, jednak jej ładowany atak jest znacznie silniejszy (ale i potrzebuje więcej czasu na przygotowanie ataku). Ponadto, odnalezienie tej broni w ruinach i odblokowanie podwójnej wersji wymagane jest do zdobycia trofeum Zostań legendą (odblokuj wszystkie umiejętności Dantego), gdyż tą broń również będziesz mógł ulepszyć.