Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

V - Umiejętności na start w Devil May Cry 5 Devil May Cry 5 poradnik, solucja

Zależnie od wybranego stylu gry jako V w Devil May Cry 5, dobór umiejętności może się nieco różnić. Dla samego V warto zakupić umiejętność Awans - pozwoli ona wskoczyć na wezwany Koszmar i kontrolować go (zapewniając dodatkowo V tymczasową ochronę przed obrażeniami).

Świetna taktyka Cienia to podrzucanie przeciwników i kontynuowanie ataku z użyciem gilotyny - V - Umiejętności na start w Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry
Świetna taktyka Cienia to podrzucanie przeciwników i kontynuowanie ataku z użyciem gilotyny

Zależnie od tego, czy preferujesz grę Cieniem czy Gryfem, warto nabyć konkretne umiejętności dla jednego z nich, ale skup się na rozwoju obydwu. Cień lepiej radzi sobie z atakowaniem pojedynczych jednostek z dużą siłą, dlatego umiejętności: Sędzia + Bagnet / Gilotyna oraz Jeż są dla niego wyjątkowo skuteczne.

Gryf zaś zwykle żyje dłużej, dzięki zawiśnięciu w powietrzu, lecz posiada słabsze ataki - te jednak zwykle ranią kilku wrogów. Koniecznie zaopatrz się w Atak z flanki (przewracaj wrogów i uczyń ich celem dla Cienia), Okólnik, do obrony V (Gryf przy ładowaniu ataku często teleportuje się w pobliże V), oraz dość podstawowy atak Blokada - po załadowaniu wystrzel pioruny, które rażą wrogów przed Gryfem.