Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wszystkie tajne misje w Devil May Cry 5 Devil May Cry 5 poradnik, solucja

Poradnik do Devil May Cry 5 - obok opisu przejścia misji głównych - zawiera również solucję do tajnych misji. W czasie zmagań w wątku głównym na poszczególnych poziomach będziesz miał okazję odblokować tzw. Tajne misje, w których pokierujesz rozmaitymi bohaterami. Obok Nero więc będziesz walczył Dantem i Tajemniczym V.

Po co wykonywać tajne misje?

Opcjonalne tajne misje to nie tylko mnóstwo dodatkowej zabawy. Pełnią one również funkcję sekretów w Devil May Cry 5. Za przejście każdej z tajnych misji i pokonanie przeciwników zostaniesz nagrodzony fragmentem niebieskiej kuli. Przy użyciu niebieskich kul zdołasz natomiast zwiększyć pasek życia. Warto pamiętać, że pewną liczbę niebieskich kul możesz zakupić w sklepie w grze, a nawet zakupić je za prawdziwą gotówkę w ramach mikrotransakcji. Cztery fragmenty niebieskich kul odpowiadają jednej kuli niebieskiej, co natomiast daje przyrost +1HP do paska zdrowia.

Tajne misje w Devil May Cry 5

Poniżej znajdziecie odnośniki do kolejnych części poradnika DMC 5 z solucją i poradami, które pomogą Wam odnaleźć, odblokować i przejść tajne misje.

 1. Tajna misja 01
 2. Tajna misja 02
 3. Tajna misja 03
 4. Tajna misja 04
 5. Tajna misja 05
 6. Tajna misja 06
 7. Tajna misja 07
 8. Tajna misja 08
 9. Tajna misja 09
 10. Tajna misja 10
 11. Tajna misja 11
 12. Tajna misja 12