Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nidhogg - Boss w Devil May Cry 5 Devil May Cry 5 poradnik, solucja

Na poniższej stronie naszego poradnika Devil may cry 5 zapoznasz się z opisem walki z Nidhoggiem, bossem, którego spotkasz w czwartej misji w grze.

Nidhogg w Devil May Cry 5

Gdzie go odnaleźć: Misja 04 - V - Nidhogg - Boss w Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Gdzie go odnaleźć: Misja 04 - V

Postać: V

Pierwszy boss, z którym musisz się zmierzyć jako V. Aby dotrzeć do bossa, najpierw musisz niszczyć jego korzenie, które będą próbowały cię atakować szarżami. Używaj swoich przywołańców, unikaj ataków i dobijaj macki, gdy te będą bez zdrowia.

Gdy zniszczysz macki pojawi się Nidhogg, którego będziesz mógł bezpośrednio atakować - Nidhogg - Boss w Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Gdy zniszczysz macki pojawi się Nidhogg, którego będziesz mógł bezpośrednio atakować. Wróg atakuje cię ostrzami i szarżami, jednak dość łatwo uniknąć jego ataków. Gdy wszystkie aktualne macki zostaną dobite, wróg przez chwilę będzie ogłuszony i będziesz mógł spokojnie odebrać mu trochę zdrowia.

Taktyka walki jest identyczna przez całą potyczkę - Nidhogg - Boss w Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Taktyka walki jest identyczna przez całą potyczkę. Musisz niszczyć macki i atakować Nidhogga, gdy ten próbuje nas atakować. Pod koniec walki będziesz walczył jednocześnie z bossem i jego mackami, więc będziesz musiał unikać sporo ciosów. Jako priorytet, niszcz macki, szybko je dobijaj i przyzywaj Koszmar, by raził wrogów silnymi ataki obszarowymi.