Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Artemis - Boss w Devil May Cry 5 Devil May Cry 5 poradnik, solucja

Poniższy rozdział naszego poradnika do gry Devil May Cry 5 zawiera opis walki z kolejnym bossem w grze - Artemisem.

Artemis w Devil May Cry 5

Gdzie go odnaleźć: Misja 03 - Latający łowca - Artemis - Boss w Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Gdzie go odnaleźć: Misja 03 - Latający łowca

Postać: Nero

Tym razem, musisz zmierzyć się z bossem, który lata i jest bardzo mobilny w walce. Na szczęście, Nero ma swoją protezę, którą może przyciągać się do wroga - choć i tak walka przez większość czasu przypomina zabawę w kotka i myszkę.

Artemis ma kilka ataków, którymi potrafi uprzykrzyć życie - Artemis - Boss w Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Artemis ma kilka ataków, którymi potrafi uprzykrzyć życie. Po pierwsze, wróg będzie strzelał laserami do góry, które po pewnym czasie opadną na miejsce, w którym się znajdujemy. Przeciwnik będzie tworzył też laserowe bramy - zetknięcie się z nimi spowoduje otrzymanie obrażeń. Kolejnym atakiem jest również kaskada pocisków, które polecą w naszym kierunku.

Co jakiś czas, wróg wyśle również dwa małe cele, które będą do ciebie strzelać - Artemis - Boss w Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Co jakiś czas, wróg wyśle również dwa małe cele, które będą do ciebie strzelać. Zestrzel je i użyj, by szybko przetransportować się do wroga, który będzie chciał zachować jak najdalszy dystans. Co jakiś czas, boss rozłoży również swoje skrzydła, pochyli się do przodu i rozpocznie szarżę w twoim kierunku - koniecznie uniknij tego ataku, gdyż jest dość bolesny.

W trakcie walki boss podleci do góry - postaraj się dotrzeć do niego i uderzyć, a spadnie w dół i przez chwilę będziesz mógł go atakować bezkarnie.

Ostatnim atakiem w repertuarze bossa jest potężny laser - przeskocz nad nim i postaraj się zaatakować wroga od tyłu - Artemis - Boss w Devil May Cry 5 - Devil May Cry 5 - poradnik do gry

Ostatnim atakiem w repertuarze bossa jest potężny laser - przeskocz nad nim i postaraj się zaatakować wroga od tyłu.

Jeśli chodzi o walkę, to czeka cię mnóstwo unikania, skakania i co chwilę będziesz musiał doskakiwać do wroga. Kluczem do sukcesu jest cierpliwość i wyuczenie się ataków, które dość łatwo potem uniknąć.