Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Technomancer - poradnik do gry

The Technomancer - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gra na padzie - interfejs | Podstawy | The Technomancer poradnik The Technomancer

The Technomancer jest grą, w którą bardzo wygodnie gra się na padzie. Jako, że wbudowana została obsługa padów z popularnych konsol, przygotowany również został dla nich interfejs klawiszowy. Jednakże, po podłączeniu pada gra zazwyczaj nie zmienia automatycznie ustawienia interfejsu, a z tego powodu jeśli nie zapamiętasz całej rozpiski przycisków możesz napotkać problemy (a przede wszystkim nie jest to przyjemne dla oka).

Wygląd interfejsu zmieniony zostanie na odwzorowanie klawiszy znanych z pada od Xboxa. - Gra na padzie - interfejs | Podstawy | The Technomancer - The Technomancer - poradnik do gry
Wygląd interfejsu zmieniony zostanie na odwzorowanie klawiszy znanych z pada od Xboxa.

Aby zmienić ustawienia interfejsu wejdź kolejno w Opcje (Options), Opcje sterowania (Controller type) i w sekcji Urządzenie sterujące (Controller) wybierz Kontroler (Gamepad). Od razu, jeszcze przed potwierdzeniem wyboru ustawień, ikony interfejsu zmienią się na odzwierciedlające przyciski na padzie. Pamiętaj, by przywrócić ustawienia dla klawiatury, gdy postanowisz ponownie zmienić kontroler.