Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Technomancer - poradnik do gry

The Technomancer - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Lista dostępnych towarzyszy | Towarzysze i frakcje | The Technomancer poradnik The Technomancer

W tym rozdziale znajdziesz informacje o dostępnych towarzyszach i ich specjalizacjach. Są nimi: Scott Poszukiwacz, Amelia Reacher, Andrew, Phobos, Niesha oraz Jeffrey Łowca i David Zwiadowca.

Ostatnia aktualizacja: 6 września 2019

W grze dostępnych jest wielu towarzyszy, z których na raz może asystować ci dwóch. Możesz ich w dowolnym momencie rozgrywki zmienić przy twoim łaziku w głównych skupiskach ludzkich. W pierwszym rozdziale dostępna jest tylko pierwsza trójka, kolejni na raz odblokowani zostają w drugim rozdziale.

Każdy z bohaterów posiada własną charakterystykę, specjalizację oraz umiejętności. Dodatkowo możesz budować z nimi pozytywne relacje (do poziomu Przyjacielski (Friendly)), co skutkuje otrzymaniem bonusów relacji podnoszących twoje atrybuty, gdy dany towarzysz podróżuje z tobą. Sporadycznie możesz także rozmawiać z nimi, szczególnie po ważniejszych zadaniach głównych. Jest to praktycznie jedyna możliwość poprawy stosunków z towarzyszami, lecz tylko jeśli wybierzesz odpowiednie opcje dialogowe. Drugą możliwością poprawy relacji jest wykonywanie zadań towarzyszy - jeśli są dostępne, po prostu spróbuj porozmawiać z towarzyszem i zobaczyć, czy dostępna jest dodatkowa opcja dialogowa dotycząca misji lub niektórzy sami zaczepią cię (np. Amelia po wyprawie do Wykopalisk) prosząc o pomoc. Zadania towarzyszy odblokowane zostają w miarę postępów fabularnych. Na relacje z przyjaciółmi wpływa także twój poziom Karmy - najlepiej utrzymuj go na wysokim poziomie (takie postaci jak Scott mogą wtrącać komentarze, gdy wykonujesz złe rzeczy).

Bohaterowie mogą zostać przez ciebie wyposażeni w ekwipunek odpowiedni dla ich klasy postaci (nie możesz np. Amelii walczącej z tarczą wręczyć karabinu). Cały pozostały bagaż nosisz jednak tylko ty, bez pomocy towarzyszy. Jeśli wiesz, że jakiś pomocnik ma zginąć lub że nie będziesz z nim podróżował, zamień jego dobry ekwipunek wcześniej wręczony na tańsze zamienniki.

Scott Poszukiwacz (Scott Seeker)

Scott Poszukiwacz - Lista dostępnych towarzyszy | Towarzysze i frakcje | The Technomancer - The Technomancer - poradnik do gry
Scott Poszukiwacz

Scott to twój dawny przyjaciel i wierny pomocnik. Znajdziesz go już na początku gry w Slumsach. Już od początku oferuje zadanie towarzysza Bolączki profesora (A professor's worries), do wykonania w Slumsach, które znacznie poprawia reputację tego towarzysza. Jego stosunek do ciebie jest mocno uzależniony od poziomu Karmy.

Scott walczy używając wyłącznie pistoletu, przez co nie jest zbyt mocnym towarzyszem w szybkim rozprawianiu się z przeciwnikami. Jednakże potrafi cię również leczyć (strzelając do ciebie z innego pistoletu).

Pasywny bonus: zwiększona szybkość regeneracji zdrowia o 2%

Bonus relacji: +1 Nauka

Jeffrey Łowca (Jeffrey Hunter)

Jeffrey Łowca - Lista dostępnych towarzyszy | Towarzysze i frakcje | The Technomancer - The Technomancer - poradnik do gry
Jeffrey Łowca

Bohater ten jest tymczasowy, towarzyszy ci tylko przez pierwszy rozdział, a dostępny staje się podczas pierwszego udania się do kpt. Elizy Major w zadaniu głównym Walka dla Pełni. Zadanie powiązane z tą postacią to Masz wrażenie, że ktoś cię śledzi (The feeling of being followed), do wykonania na Giełdzie. Bohater ten nie jest uwzględniany w relacjach z towarzyszami.

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie