Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Technomancer - poradnik do gry

The Technomancer - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tworzenie ulepszeń (crafting) | Podstawy | The Technomancer poradnik The Technomancer

Musisz skorzystać ze stołu warsztatowego, by móc tworzyć ulepszenia. - Tworzenie ulepszeń (crafting) | Podstawy | The Technomancer - The Technomancer - poradnik do gry
Musisz skorzystać ze stołu warsztatowego, by móc tworzyć ulepszenia.

Jedną z funkcjonalności dodatkowych gry jest możliwość tworzenia ulepszeń dla twojego ekwipunku: broni i wyposażenia oraz przedmiotów jednorazowego użytku. Jest to prosty i intuicyjny system: do tworzenia ulepszeń pierwszego poziomu nie potrzebujesz żadnych umiejętności, w późniejszej fazie wymagane jest rozwinięcie talentu Tworzenie. Po przejściu do warsztatu wybierasz broń, którą chcesz zmodyfikować, a na ekranie ukażą się pola, w które możesz zamontować elementy (nie wszystkie przedmioty mogą zostać ulepszone). Po wybraniu pola następuje wybór ulepszenia z panelu, które dostarcza określonych profitów: w przypadku broni mogą być to zwiększenie obrażeń, szansy trafienia krytycznego, czy np. zatrucia (w przypadku sztyletów). Warto pamiętać, że ulepszeń nie można demontować, dlatego upewnij się, że przedmiot, który chcesz ulepszyć jest tego wart, jeśli kosztuje sporo składników do wytworzenia.

Możesz także tworzyć przedmioty jednorazowe: są nimi zastrzyki regenerujące zdrowie/moc oraz pułapki. Nie wymagają cennych komponentów do wytworzenia i możesz nawet produkować je na dalszą sprzedaż na rynku. Po rozwinięciu Eksploracji do 3 poziomu możesz tworzyć je bez użycia Warsztatu.

Skórę możesz pozyskać z pokonanych bestii. - Tworzenie ulepszeń (crafting) | Podstawy | The Technomancer - The Technomancer - poradnik do gry
Skórę możesz pozyskać z pokonanych bestii.

Jak zauważysz, nie wszystkie ulepszenia są od początku dostępne. Należy wcześniej zakupić potrzebne schematy u handlarzy. Pierwsze z nich otrzymasz u kupca Joe w centrum Giełdy. Ulepszenia wyższych poziomów dostępne będą dopiero w kolejnych rozdziałach u handlarzy w nowo odkrytych lokacjach.

Jeden ze sposobów pozyskania materiałów to zniszczenie niepotrzebnych przedmiotów. - Tworzenie ulepszeń (crafting) | Podstawy | The Technomancer - The Technomancer - poradnik do gry
Jeden ze sposobów pozyskania materiałów to zniszczenie niepotrzebnych przedmiotów.

Do wykonania ulepszeń potrzebujesz składników. Nie ma ich wiele, dlatego nie będziesz mieć problemu z odnalezieniem ich w świecie gry. Jednakże handlarze również za niewielką cenę oferują materiały rzemieślnicze, dlatego lepiej uzbierać trochę Serum i zakupić potrzebne składniki, aniżeli szukać ich w świecie. Składniki dzielą się także na kategorie jakościowe, niestety nie możesz na to nic poradzić i musisz dostarczyć odnaleziony/zakupiony element w takiej jakości, jak wskazana. Jedyny składnik, który łatwo pozyskać w znanych miejscach, to skóry, które zbierzesz z pokonanych potworów (najpierw w Kanałach, później np. w Valles Marineris), lecz dopiero po uzyskaniu 1 poziomu Eksploracji.

Przedmioty można także rozmontowywać na części. Po kliknięciu przycisku rozmontowania ujrzysz elementy, które możesz uzyskać. Wraz z kolejnymi poziomami Tworzenia, szansa na pozyskanie większej ilości materiałów z rozbiórki wzrasta. Po zakupieniu pierwszego poziomu nie będziesz musiał korzystać ze stołu celem rozmontowania obiektu. Rozmontowanie rzadko jest opłacalne i często bardziej opłaci się sprzedać przedmiot i kupić składniki, aniżeli liczyć, że uzyskasz je poprzez demontaż.