Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Armikrog - poradnik do gry

Armikrog - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Szmaragdowa komnata | Czwarta wieża w Armikrog Armikrog poradnik, solucja

Szmaragdowa komnata

Przejdź w lewo i kliknij konsolę z czterema seledynowymi kryształami na brzegach - Tommy zainstaluje na jednym z nich brakujący element ("P") i konsola stanie się aktywna. Klikając przyciskami z lewej i prawej strony, wyszukaj symbole, które pojawiły się w opowieściach czterech ośmiornic. Przeciągnij je kolejno na czarne pole poniżej szeregu wszystkich symboli.

Pod tymże polem widnieją oznaczenia każdej z ośmiornic, więc wiadomo który symbol umieścić w którym miejscu - Szmaragdowa komnata | Czwarta wieża w Armikrog - Armikrog - poradnik do gry

Pod tymże polem widnieją oznaczenia każdej z ośmiornic, więc wiadomo który symbol umieścić w którym miejscu. Prawidłowo wybrane symbole na fotce powyżej. Kiedy uda Ci się je ustawić, zniknie kopuła stojącego w centrum sali urządzenia, uniemożliwiająca dostęp do seledynowego kryształu.

Wyjdź na zewnątrz i zakręć korbą tyle razy, aż nad drzwiami po lewej zaświeci się żarówka (a na drzwiach pojawi się wypukłość z symbolem w kształcie spirali). Wróć do szmaragdowej komnaty - zobaczysz, że podwyższenie, na którym stało urządzenie z kryształem (i symbolem w kształcie spirali), obniżyło się i teraz można się do owego urządzenia bez przeszkód dostać. Wciśnij więc znajdujący się na nim czerwony przycisk, a Tommy pozbędzie się posiadanych czterech kryształów. Wciśnij czerwony przycisk ponownie, a pojawi się zbliżenie zagadki.

Ustawianie kryształów

Teraz musisz odpowiednio ulokować kryształy w otworach urządzenia. Najpierw przesuń szmaragdowy guzik na drugą szczelinę od lewej, następnie wsuwaj kryształy w otwory, obserwując ich ustawienie względem siebie (powinny stać od najniższego do najwyższego, ale nie zależy to od ich wysokości, ponieważ w niektóre otwory zapadają się bardziej niż w inne).

Wychodząc od pierwotnego ustawienia kryształów, trzeba rozmieścić je w następujący sposób: drugi w otworze pierwszym, czwarty w otworze drugim, pierwszy w otworze trzecim, piąty w otworze czwartym, a trzeci w otworze piątym - Szmaragdowa komnata | Czwarta wieża w Armikrog - Armikrog - poradnik do gry

Wychodząc od pierwotnego ustawienia kryształów, trzeba rozmieścić je w następujący sposób: drugi w otworze pierwszym, czwarty w otworze drugim, pierwszy w otworze trzecim, piąty w otworze czwartym, a trzeci w otworze piątym. Prawidłowy układ kryształów na fotce powyżej. Ustawiwszy je odpowiednio, ponownie wciśnij czerwony przycisk.

Podpowiedź stanowi obrazek wyświetlający się po wciśnięciu czerwonego przycisku na ścianie pomieszczenia usytuowanego najbardziej po lewej na samym dole wieży, gdzie Tommy trafia zaraz na początku gry - Szmaragdowa komnata | Czwarta wieża w Armikrog - Armikrog - poradnik do gry

Podpowiedź stanowi obrazek wyświetlający się po wciśnięciu czerwonego przycisku na ścianie pomieszczenia usytuowanego najbardziej po lewej na samym dole wieży, gdzie Tommy trafia zaraz na początku gry.