Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Armikrog - poradnik do gry

Armikrog - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Podróże pomiędzy wieżami | Czwarta wieża w Armikrog Armikrog poradnik, solucja

Podróże pomiędzy wieżami

Znalazłszy się w sali z ośmiornicą, kliknij ją i wysłuchaj kolejnego fragmentu opowieści. Następnie podnieś z podestu przedmiot przypominający kształtem literkę "P". Złap się macki i zjedź nią na sam dół.

Tam dwukrotnie kliknij fragment zniszczonego gadającego posągu, a otrzymasz dalsze wskazówki i otworzy się przejście po lewej. Przejdź zatem do następnej sali, gdzie kliknij niemowlę znajdujące się w tajemniczej maszynerii po lewej.

Trafiwszy do szmaragdowej komnaty w pierwszej wieży, zejdź z podwyższenia i opuść salę drzwiami po lewej.

Wywinduj się macką do góry, zeskocz do wnęki po prawej i kliknij ośmiornicę (zapamiętaj wyryty nad nią symbol) - wysłuchasz jeszcze raz znanej Ci z obrazków historii, ale tym razem ośmiornica przemówi w zrozumiałym języku - Podróże pomiędzy wieżami | Czwarta wieża w Armikrog - Armikrog - poradnik do gry

Wywinduj się macką do góry, zeskocz do wnęki po prawej i kliknij ośmiornicę (zapamiętaj wyryty nad nią symbol) - wysłuchasz jeszcze raz znanej Ci z obrazków historii, ale tym razem ośmiornica przemówi w zrozumiałym języku. Zwróć uwagę na pojawiające się w trakcie symbole, szczególnie symbol oddania. Następnie przejdź na pomost po prawej, pociągnij za dźwignię, a wylądowawszy w wagoniku, skieruj się w lewo i na górną linię trasy kolejki.

Jedź nią tak, jak prowadzi, aż dotrzesz do szarego koła, na które tym razem nie wjeżdżaj, tylko wybierz drogę wiodącą w prawo i w dół - Podróże pomiędzy wieżami | Czwarta wieża w Armikrog - Armikrog - poradnik do gry

Jedź nią tak, jak prowadzi, aż dotrzesz do szarego koła, na które tym razem nie wjeżdżaj, tylko wybierz drogę wiodącą w prawo i w dół. Jedź cały czas wzdłuż linii, a trafisz pod drugą wieżę. Kliknij kółko na szynie, by wagonik zatrzymał się we właściwym miejscu, a wylądowawszy na pomoście, wejdź do środka.

Złap się macki i przenieś poziom wyżej, gdzie kliknij drugą ośmiornicę (zapamiętaj jej symbol) i wysłuchaj jej opowieści - Podróże pomiędzy wieżami | Czwarta wieża w Armikrog - Armikrog - poradnik do gry

Złap się macki i przenieś poziom wyżej, gdzie kliknij drugą ośmiornicę (zapamiętaj jej symbol) i wysłuchaj jej opowieści. W trakcie niej zwróć uwagę na symbol rodziny.

Wreszcie opuść się macką na sam dół, przejdź na pomost (w lewo), pociągnij za dźwignię i jedź kolejką cały czas w lewo, aż dotrzesz do trzeciej wieży. Zaparkuj prawidłowo wagonik i maszeruj w lewo. Doszedłszy do macki, złap się jej i wywinduj w górę, gdzie zeskocz na trawiasty podest po lewej.

Kliknij trzecią ośmiornicę (zapamiętaj jej symbol), by wysłuchać jej fragmentu historii - Podróże pomiędzy wieżami | Czwarta wieża w Armikrog - Armikrog - poradnik do gry

Kliknij trzecią ośmiornicę (zapamiętaj jej symbol), by wysłuchać jej fragmentu historii. W trakcie niej zwróć uwagę na symbol nadziei.

Następnie przejdź na pomost (w lewo), pociągnij za dźwignię i jedź cały czas w lewo, aż dotrzesz do czwartej wieży - Podróże pomiędzy wieżami | Czwarta wieża w Armikrog - Armikrog - poradnik do gry

Następnie przejdź na pomost (w lewo), pociągnij za dźwignię i jedź cały czas w lewo, aż dotrzesz do czwartej wieży. Ustaw odpowiednio wagonik i wejdź do środka, gdzie kliknij czwartą ośmiornicę (zapamiętaj jej symbol), by wysłuchać, co ta ma do powiedzenia. W trakcie zwróć uwagę na symbol honoru.

Na koniec złap się macki i opuść na sam dół, gdzie przejdź w lewo, do pomieszczenia z teleportem. Wejdź na owalny podest w centrum salki i ponownie przenieś się do szmaragdowej komnaty w pierwszej wieży.