Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Armikrog - poradnik do gry

Armikrog - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dojazd do drugiej wieży | Pierwsza wieża w Armikrog Armikrog poradnik, solucja

Dojazd do drugiej wieży

Wywinduj się macką na samą górę, przejdź na pomost po prawej i ponownie przesuń dźwignię, by trafić do wagonika. Tym razem kieruj się do końca w lewo (możesz przejechać przez linię na szarej tarczy w sali z ośmiornicą dzięki prawidłowemu wystukaniu wzoru w obrotowej sali), a potem w górę i w prawo, by pokonać trasę wzdłuż górnej linii kolejki linowej. Kiedy dotrzesz do miejsca z ciemnoszarym kołem, musisz ustawić przebiegającą przez nie linię tak, by dało się przez nie przejechać.

W tym celu zjedź do wypustki poniżej i dotrzyj do kończącego ją kółeczka, potem cofnij się i powtórz ten manewr - Dojazd do drugiej wieży | Pierwsza wieża w Armikrog - Armikrog - poradnik do gry

W tym celu zjedź do wypustki poniżej i dotrzyj do kończącego ją kółeczka, potem cofnij się i powtórz ten manewr. Kiedy linia na szarym kole połączy się z resztą trasy, wróć do niego i skieruj się przez nie w prawo. Jedź cały czas w prawo, aż trafisz do drugiej wieży. Ustaw wagonik dokładnie na kółku w szynie, by zostać wessanym przez rurę.