Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Armikrog - poradnik do gry

Armikrog - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wejście do wieży | Trzecia wieża w Armikrog Armikrog poradnik, solucja

Wejście do wieży

Oczywiście przed wejściem do wieży czeka łamigłówka, tego samego typu co poprzednio. Kliknij zatem otwierający drzwi panel.

Układanka otwierająca wrota trzeciej wieży

Tym razem kwadratów z właściwym wzorkiem jest cztery. Dwa znajdują się na końcu lewego ramienia (w kolejności, w jakiej powinny wylądować na dolnym ramieniu, są to czwarty i pierwszy. Jeden znajduje się na ramieniu prawym (trzeci), a jeden na górze krzyża (drugi). Są nieco jaśniejsze od pozostałych.

Najpierw z prawego ramienia przesuń dwa ciemniejsze kwadraty na dół, następnie pierwszy z brzegu jaśniejszy kwadrat ze wzorkiem daj na lewe ramię, a kolejny jaśniejszy kwadrat ze wzorkiem na ramię górne - Wejście do wieży | Trzecia wieża w Armikrog - Armikrog - poradnik do gry

Najpierw z prawego ramienia przesuń dwa ciemniejsze kwadraty na dół, następnie pierwszy z brzegu jaśniejszy kwadrat ze wzorkiem daj na lewe ramię, a kolejny jaśniejszy kwadrat ze wzorkiem na ramię górne.

Zostało jeszcze 71% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie