Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadowrun: Hong Kong - poradnik do gry

Shadowrun: Hong Kong - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zadania poboczne | Hung Hom Bay M15 | Shadowrun Hong Kong poradnik Shadowrun: Hong Kong

Zadania poboczne

Zorganizuj bunt

Yasmin - Zadania poboczne | Hung Hom Bay M15 | Shadowrun Hong Kong - Shadowrun: Hong Kong - poradnik do gry
Yasmin

Zadanie otrzymasz od Cadmusa, gdy utniesz z nim sobie dłuższą pogawędkę przy pierwszym spotkaniu. Musisz porozmawiać z mieszkańcami i przekonać troje z nich do pomocy przy organizacji bunty. Pierwszą osobą jest Yasmin, z którą i tak będziesz rozmawiać odnośnie pułapki.

Drugą osobą może być Sparrow, mieszkający obok Yasmin. Potrzebuje on w pierwszej kolejności zwykłego leczenia (to może pomóc magia Gobbet, ażeby nie tracić materiałów), zaś w drugim przypadku potrzebujesz już czegoś "konkretnego" - zaawansowana apteczka lub Shamanic Salve - wtedy kolega dołączy do buntu.

W następnej kolejności jest Mercurio. Do przekonania go potrzebujesz etykiety Socialite/Siła [6] lub 500 jenów... W ostateczności możesz wybrać ostatnią opcję dialogową, jeśli rozmawiałeś z Cadmusem o możliwości zatopienia statku - powtórz to Mercurio, a on się zgodzi dołączyć do buntu. Możesz również porozmawiać z Ivanem Fu w północnym rogu. Posiadając Melee Weapon [6] lub etykietę Shadowruner/Biotech [5], możesz go przekonać do wstąpienia do buntu.

Jeden z komunikatorów - Zadania poboczne | Hung Hom Bay M15 | Shadowrun Hong Kong - Shadowrun: Hong Kong - poradnik do gry
Jeden z komunikatorów

Na koniec musisz użyć komunikatora (M15,7), być dać wszystkim znać, o rozpoczęciu działań. Po wykonaniu tej czynności otrzymasz 1 punkt Karmy.

Zatop statek

Ładunki wybuchowe - wejdź w interakcję, aby uzbroić - Zadania poboczne | Hung Hom Bay M15 | Shadowrun Hong Kong - Shadowrun: Hong Kong - poradnik do gry
Ładunki wybuchowe - wejdź w interakcję, aby uzbroić

Po przeprowadzeniu szczegółowego dialogu z Cadmusem otrzymasz zadanie opcjonalne zatopienia statku. Po przejściu na dolny poziom zobaczysz ładunki (M15,8) rozmieszczone w każdym z pomieszczeń (sztuk 4). Ostatnie znajduje się w pokoju przed pomieszczeniem z Rat King.

Terminal w ostatnim pomieszczeniu - Zadania poboczne | Hung Hom Bay M15 | Shadowrun Hong Kong - Shadowrun: Hong Kong - poradnik do gry
Terminal w ostatnim pomieszczeniu

Na koniec w pomieszczeniu północno-wschodnim po aktywowaniu wszystkich ładunków odblokowany zostanie terminal (M15,11). Użyj go (działania w Matrixie), aby uzbroić ładunki. Po tym działaniu przybędą jeszcze 3 szczury do walki z tobą. Przybędzie również Rat King, jednak wtedy będzie nie do pokonania - jedyna opcja to ucieczka nowo otwartym przejściem (każdym z bohaterów z osobna).

Skorzystaj z komunikatora w pomieszczeniu, aby poinformować mieszkańców o działaniach - Zadania poboczne | Hung Hom Bay M15 | Shadowrun Hong Kong - Shadowrun: Hong Kong - poradnik do gry
Skorzystaj z komunikatora w pomieszczeniu, aby poinformować mieszkańców o działaniach

Przed opuszczeniem statku możesz skorzystać z komunikatora (M15,7) i poinformować mieszkańców statku o podłożeniu ładunków, możesz również nakazać im rozpocząć bunt, lecz wtedy wszyscy zginą - nie ma to wpływu na zakończenie zadania, lecz za poinformowanie ludzi otrzymasz 1 punkt Karmy.