Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadowrun: Hong Kong - poradnik do gry

Shadowrun: Hong Kong - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

City of Darkness - zadanie główne | Walled City M2 | Shadowrun Hong Kong poradnik Shadowrun: Hong Kong

City of Darkness - zadanie główne

Cele zadania: Dostarcz nośnik pamięci Stranglerowi Bao, towarzysze muszą przeżyć, nie zabijaj nikogo z grupy Yellow Lotus (opcjonalnie)

Przydatne umiejętności: Charyzma [3] i etykieta Gangu; opcjonalnie Decking [3] i Cyberdeck, etykieta Shadorwun / Siła [4]. Zaleca się również zabranie jako towarzysza Is0bel.

Poziom trudności: Łatwy

Do wyboru masz trzy drogi dotarcia do celu:

  • Dyplomatycznie (wymagane: Charyzma [3] i etykieta Gangu) - otrzymasz 1 pkt Karmy,
  • Agresywanie - konieczna walka oraz zaprzepaszczenie szansy na zaliczenie zadania pobocznego,
  • Niepostrzeżenie (wymagane: Decking [3] i Cyberdeck) - otrzymasz Dane do sprzedaży na rynku / opcjonalnie innym wejściem - patrz: Zadania dodatkowe - Tajny pokój.
Kapitan Yellow Lotus - City of Darkness - zadanie główne | Walled City M2 | Shadowrun Hong Kong - Shadowrun: Hong Kong - poradnik do gry
Kapitan Yellow Lotus

Kieruj się na północ i w lewo, gdzie zobaczysz dowódcę grupy Yellow Lotus (M2,2). Uważaj podczas konwersacji, gdyż jeśli chcesz rozwiązać problem wejścia do budynku pokojowo, masz tylko jedno podejście. Najpierw powiedz, że przynosisz wiadomość, później użyj specjalnej opcji dialogowej wymagającej Charyzmy [3], a na koniec posiadanej Etykiety Gangu. Jeśli nie posiadasz tych dwóch własności - nie przejdziesz TĘDY (patrz niżej) bez walki. Po zakończonej rozmowie unikając walki otrzymasz 1 punkt Karmy.

Jeśli jednak wdasz się w walkę musisz pokonać czterech przeciwników: jeden z nich jest magiem (może przyzwać istotę), dwóch gangsterów oraz kapitan, który ma najwięcej zdrowia oraz apteczkę - zostaw go na koniec. Uważaj również, ponieważ posiadają oni granaty, więc postaraj się w miarę możliwości rozproszyć. To jeszcze nie koniec, ponieważ dwóch kolejnych strażników czeka na ciebie w pokoju Bao...

Przejście do terminala i ukrytego przejścia - City of Darkness - zadanie główne | Walled City M2 | Shadowrun Hong Kong - Shadowrun: Hong Kong - poradnik do gry
Przejście do terminala i ukrytego przejścia

Jeśli chcesz się dostać niepostrzeżenie, potrzebujesz posiadać Decking [3] oraz umiejętność Cyberdeck (lub mieć w drużynie Is0bel). Przejdź drzwiami na niższym poziomie (umiejętność Decking [3] lub wpisz hasło: 2580) (M2,6) i włam się do terminala - by otworzyć właz skieruj się w Matrixie na północ za pierwszym przejściem. Na południu znajdziesz kod do zamka pokoju Bao 7881, oraz dane (Exotic Animal Dealer Contract), które możesz sprzedać na rynku Shadowland BBS (dostęp do komputera uzyskasz niebawem) za 270 jenów. Po otwarciu włazu możesz dostać się po drabinie do Bao niepostrzeżenie.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby włamać się do systemu niezależnie od wybranej drogi działania, choćby tylko po to, ażeby zebrać dane.

Pokój Stranglera Bao - City of Darkness - zadanie główne | Walled City M2 | Shadowrun Hong Kong - Shadowrun: Hong Kong - poradnik do gry
Pokój Stranglera Bao

Wejdź do pokoju Bao (M2,4) używając kodu: 7881. Jeśli będziesz agresywny w dialogu, przybędzie dwóch dodatkowych strażników. Wróć do Heoi przez metro (M2,5) na niższym poziomie lub w miejscu, skąd przyszedłeś.

Po powrocie do Heoi otrzymasz 6 punktów Karmy oraz po rozmowie z Kindly - 750 jenów.

Alternatywna droga ewakuacji z lokacji - City of Darkness - zadanie główne | Walled City M2 | Shadowrun Hong Kong - Shadowrun: Hong Kong - poradnik do gry
Alternatywna droga ewakuacji z lokacji

Po krótkiej rozmowie w Heoi musisz udać się na statek i pójść spać. W tej chwili w mieście pojawiło się kilka nowych postaci, lecz nie możesz jeszcze wejść z nimi w interakcję. Po nocy wróć do Kindly. Od teraz możesz swobodnie chodzić po mieście i handlować z lokalnymi sprzedawcami... Wróć ponownie na statek. Uzyskasz teraz dostęp do komputera, w którym sam wybierasz w jakiej kolejności chcesz wykonywać zadania.