Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadowrun: Hong Kong - poradnik do gry

Shadowrun: Hong Kong - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czym jest Smartlink, Datajack, Cyberdeck? | Często zadawane pytania poradnik Shadowrun: Hong Kong

Czym jest Smartlink, Datajack, Cyberdeck?

Broń korzystająca z systemu Smartlink - Czym jest Smartlink, Datajack, Cyberdeck? | Często zadawane pytania - Shadowrun: Hong Kong - poradnik do gry
Broń korzystająca z systemu Smartlink

Smartlink to specjalny system powiązania użytkownika z bronią. Wymagany jest do tego specjalny Cyberware oraz broń obsługująca tą technologię (przy nazwie broni w nawiasie zanotowane jest "Smartlink"). Dlaczego warto używać tego systemu? Ponieważ w znaczący sposób poprawia on wydajność broni - szansę na trafienie oraz trafienie krytyczne.

Cyberdeck jest dostępny w sklepie - cena zależna od modelu - Czym jest Smartlink, Datajack, Cyberdeck? | Często zadawane pytania - Shadowrun: Hong Kong - poradnik do gry
Cyberdeck jest dostępny w sklepie - cena zależna od modelu

Cyberdeck. Tym razem mówimy już o urządzeniu. By go wyposażyć również potrzebujemy Datajack, a bez niego nie możesz włamać się do Matrixa. Wersja urządzenia pozwala zwiększyć ilość sekund na hakowanie. By jednak zakupić lepszy sprzęt potrzebujesz rozwinąć umiejętność Decking. Zakupisz je u handlarza Maximum Law w Heoi po zakończeniu prologu.

Datajack - jest to obowiązkowy Cyberware dla każdego Deckera. Bez niego nie będziesz mógł korzystać z Cyberdecku i w związku z tym włamywać się do systemu. Na szczęście jest to niedrogi element i wystarczy jego jednokrotny zakup. Nie ma również jego "wersji" dlatego wystarczy go zakupić raz i nie potrzeba go wymieniać/ulepszać. Nie ulega również w żaden sposób zniszczeniu, czy zużyciu.