Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadowrun: Hong Kong - poradnik do gry

Shadowrun: Hong Kong - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Handlarze | Porady i wskazówki | Shadowrun Hong Kong poradnik Shadowrun: Hong Kong

Handlarze

Przykładowy sklep z bronią ręczną - Handlarze | Porady i wskazówki | Shadowrun Hong Kong - Shadowrun: Hong Kong - poradnik do gry
Przykładowy sklep z bronią ręczną

Twoją główną siedzibą jest miasteczko Heoi, gdzie po prologu masz dostęp do sprzedawców każdego typu (lokalizacja i opis znajdziesz na mapie Heoi). Możesz spotkać również handlarzy w różnych lokacjach - często oferują oni lepszy sprzęt niż twoi lokalni sklepikarze, dlatego warto wybierać się na misje z odrobiną gotówki. Ceny przedmiotów wszędzie są takie same, również przy sprzedaży nie musisz patrzeć na to, aby sprzedawać np. broni u handlarza bronią, lecz dostaniesz tyle samo gotówki w każdym sklepie.

Rzadko znajdujesz przedmioty, dlatego twoim głównym źródłem dochodu są wykonywane zadania. Jeśli zależy ci na zwiększeniu wpływów, staraj się wykonywać zadania poboczne i znajdywać unikalne przedmioty (dane [Paydata]), które najczęściej znajdują się w Matrixie.

Sprzedawcy wraz z postępami fabuły oferują na sprzedaż ciekawsze przedmioty, oczywiście są one równie droższe. Czasem jednak lepiej ukończyć dodatkowe zadanie, nim postanowisz zakupić nową broń czy zbroję.

Handel. W niektórych lokacjach możesz znaleźć tradycyjnych handlarzy. Każdy z nich posiada na sprzedaż różne rzeczy, w zależności od specjalizacji. Możesz również sprzedawać zbędne rzeczy, każdy z kupców posiada nieograniczoną ilość pieniędzy. Warto rozsądnie rozporządzać ekwipunkiem, ponieważ ceny sprzedaży są wyjątkowo niskie.