Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadowrun: Hong Kong - poradnik do gry

Shadowrun: Hong Kong - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dostań się na imprezę Neville'a - zadanie poboczne | Repulse Bay M5 poradnik Shadowrun: Hong Kong

Dostań się na imprezę Neville'a - zadanie poboczne

Ochroniarz nie przepuści cię za dobre słowo - Dostań się na imprezę Nevillea - zadanie poboczne | Repulse Bay M5 - Shadowrun: Hong Kong - poradnik do gry
Ochroniarz nie przepuści cię za "dobre słowo"

Aby dostać się na imprezę toczącą się za drzwiami z ochroniarzem, musisz pokazać przepustkę, jeśli uzyskałeś ją po włamaniu się do systemu lub posiadać Charyzmę [4]. Otrzymasz za to 1 punkt Karmy (zakończenie zadania opcjonalnego).

Jeśli dostaniesz się na imprezę możesz porozmawiać z Penelope Wong - otrzymasz wtedy kolejny etap zadania do wykonania - dowiedz się więcej o znajomych Neville'a.

Penelope pozwala rozszerzyć zadanie o jeden etap oraz posiada klucz do drugich drzwi apartamentu - Dostań się na imprezę Nevillea - zadanie poboczne | Repulse Bay M5 - Shadowrun: Hong Kong - poradnik do gry
Penelope pozwala rozszerzyć zadanie o jeden etap oraz posiada klucz do drugich drzwi apartamentu

Penelope Wong posiada klucz RFID do drugich drzwi w apartamencie Neville'a - zbadaj i drzwi i porozmawiaj z nią, a otrzymasz go. Możesz także porozmawiać z samym Nevillem i on także może przekazać ci klucz RFID - musisz jednak posiadać etykietę Security.