Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobyć Skrzydła Trag'Oula? | Zdobywanie nowego uzbrojenia w Diablo III poradnik Diablo III: Reaper of Souls

Nekromanta, tak jak w przypadku pozostałych dostępnych postaci, posiada do wykonania osiągnięcia klasowe. Warto poświęcić swój czas i energię na ich wykonanie ponieważ w nagrodę otrzymasz epicki artefakt - Skrzydła Trag'Oula, które na pewno będą przyciągać zazdrosne spojrzenia wszystkich graczy i wywoływać westchnienia wśród tych, którym nie udało się ich zdobyć. Poniżej znajdziesz kompletną listę zadań do wykonania oraz garść porad, aby zdobyć skrzydła jak najszybciej

Milcz, kiedy do mnie mówisz

Zadanie, które należy wykonać w trybie Kampanii - Jak zdobyć Skrzydła TragOula? | Zdobywanie nowego uzbrojenia w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Zadanie, które należy wykonać w trybie Kampanii. Jeśli chcesz, możesz samodzielnie przebrnąć przez wszystkie Akty, aż dotrzeć do ostatniego z nich, do Fortecy Pandemonium. Dla mniej cierpliwych i wytrwałych jest na szczęście droga na skróty, wystarczy poprosić znajomego o stworzenie gry w V Akcie w trybie Kampanii, po czym dołączyć do jego/jej rozgrywki. Aby zdobyć osiągnięcie musisz wysłuchać wszystkich kwestii Mistrza Ordana, których jest łącznie 8. Pierwsze 4 możesz odsłuchać na 1 poziomie Fortecy, a pozostałe na 2 poziomie.

Służba równowadze

Po zdobyciu 70 poziomu Nekromantą osiągnięcie zostanie zaliczone - Jak zdobyć Skrzydła TragOula? | Zdobywanie nowego uzbrojenia w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Po zdobyciu 70 poziomu Nekromantą osiągnięcie zostanie zaliczone. Jeśli chcesz, możesz samemu zdobyć wszystkie poziomy. Droga na skróty wygląda w następujący sposób:

 1. Tworzysz postać Nekromanty.
 2. Prosisz znajomego o stworzenie gry na odpowiednim dla niego/niej poziomie Udręki.
 3. Otwieracie zwykłą Szczelinę Nefalemów.
 4. Ty stoisz przy wyjściu, a znajomy z drużyny czyści mapę.
 5. Po przejściu na kolejny poziom Szczeliny teleportujesz się do znajomego i znowu stoisz przy wyjściu.

W ten sposób w mgnieniu oka zdobędziesz maksymalny poziom. Pamiętaj, że im wyższy poziom trudności tym szybciej będziesz zdobywać kolejne poziomy.

Głosiciel ładu

Kolejne osiągnięcie związane z trybem Kampanii - Jak zdobyć Skrzydła TragOula? | Zdobywanie nowego uzbrojenia w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Kolejne osiągnięcie związane z trybem Kampanii. Droga dla cierpliwych wiedzie przez wszystkie Akty po kolei. Ci mniej skłonni do poświęceń mogą poprosić znajomego o stworzenie gry w V Akcie na zadaniu zabicia Maltaela. Przyłączasz się do rozgrywki, zabijasz Maltaela i gotowe!

Szpikulec z kości

Zadanie, które wymaga użycia umiejętności Włócznia z Kości - Jak zdobyć Skrzydła TragOula? | Zdobywanie nowego uzbrojenia w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Zadanie, które wymaga użycia umiejętności Włócznia z Kości. Proponujemy korzystanie z Runy Roztrzaskanie, która sprawi, że umiejętność obejmie swoim działaniem znacznie więcej przeciwników. Teraz wystarczy przejść na lokację, gdzie znajduje się duże natężenie przeciwników, jak np. Kotlina Lamentów, Pola Niedoli, Pola Bitewne Niedoli lub Ruiny Korvusu. Zbierz jak największą ilość przeciwników po czym stań w miejscu i poczekaj, aż zgromadzą się przy Tobie. Następnie używaj włóczni z Kości dopóki osiągnięcie nie zostanie zaliczone.

Co martwe może jednak umrzeć

Zadanie, które wymaga wykorzystywania umiejętności Wybuch Zwłok - Jak zdobyć Skrzydła TragOula? | Zdobywanie nowego uzbrojenia w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Zadanie, które wymaga wykorzystywania umiejętności Wybuch Zwłok. Proponujemy korzystanie z Runy Pożegnalne Objęcia, która sprawi, że użycie tej umiejętności na zwłokach przywoła krwawego pająka, który sam podąży w stronę następnego celu i zdetonuje się przy nim. Zadanie to najlepiej wykonywać na lokacjach w których występuje największa ilość Szkieletów i Zombie, jak Kotlina Lamentów lub wszystkie z poziomów Katedry. Warto ustalić sobie ścieżkę poruszania się, jak np. zacząć od Kotliny Lamentów, a następnie skorzystać z portalu na Cmentarzu, aby przebiec przez wszystkie poziomy Katedry i zacząć grę od początku. Zadanie jest proste, ale wymaga nieco czasu. Pamiętaj, że aby wykorzystać umiejętność Wybuchu Zwłok musisz najpierw zabić chociaż jednego przeciwnika, po czym możesz zacząć reakcję łańcuchową.

Przeklnij swój entuzjazm

Zadanie, które możesz łatwo wykonać wykorzystując zestawienie przedmiotów i umiejętności polecanych w poradniku do Nekromanty - Jak zdobyć Skrzydła TragOula? | Zdobywanie nowego uzbrojenia w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Zadanie, które możesz łatwo wykonać wykorzystując zestawienie przedmiotów i umiejętności polecanych w poradniku do Nekromanty. Proponujemy korzystanie z umiejętności Zniedołężenie do przeklinania dużej ilości przeciwników na raz. Staraj się objąć klątwą jak największy obszar po czym zabijaj przeciwników wedle uznania.

Groza we krwi

Zadanie, które możesz wykonać na najniższym poziomie trudności - Jak zdobyć Skrzydła TragOula? | Zdobywanie nowego uzbrojenia w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Zadanie, które możesz wykonać na najniższym poziomie trudności. Do zdobycia osiągnięcia należy wykorzystać umiejętność Nova Śmierci z Runą Nova Krwi. W ten sposób, po użyciu umiejętności, zdrowie Twojego Bohatera szybko zacznie się obniżać. Pamiętaj jednak o kilku rzeczach:

 1. Odpraw Towarzysza, aby nie leczył Twojego Bohatera (w przypadku Templariusza) i przypadkowo nie zabił Diablo w nieodpowiednim momencie.
 2. Zresetuj punkty Mistrzowskie odpowiedzialne za regenerację zdrowia i otrzymywania punktów zdrowia za każde trafienie.
 3. Wyciągnij Kamień Legendarny Mirinae, Łza Gwiezdnej Tkaczki ponieważ możesz nieświadomie zabić przeciwnika.
 4. Nie używaj umiejętności Zbroja z Kości przy korzystaniu z zestawu Inariusa.
 5. W trakcie walki szybko przejdź do ostatniej fazy pojedynku po czym uciekając od Diablo obniżaj swoje zdrowie przy pomocy Novy Śmierci. Gdy Poziom zdrowia Twojego Bohatera spadnie poniżej krytycznego poziomu i ekran monitora zacznie charakterystycznie pulsować, podejdź do przeciwnika i go wykończ.

Gra w kości

Banalnie proste zadanie - Jak zdobyć Skrzydła TragOula? | Zdobywanie nowego uzbrojenia w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Banalnie proste zadanie. Wystarczy udać się do Królewskich Krypt i przejść całą drogę aż do Króla Szkieletów. Obudź przeciwnika po czym poczekaj, aż zakończy się jego animacja ponieważ w tym czasie jest on nietykalny. Gdy sekwencja dobiegnie końca, stojąc blisko Króla Szkieletów, aktywuj umiejętność Zbroja z Kości.

Samokontrola

Najtrudniejsze zadanie do wykonania, ale jest na nie sposób - Jak zdobyć Skrzydła TragOula? | Zdobywanie nowego uzbrojenia w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Najtrudniejsze zadanie do wykonania, ale jest na nie sposób. Do zdobycia tego osiągnięcia będziesz potrzebował dwóch umiejętności: Symulakrum z Runą Krew i Kość oraz Włóczni z Kości z dowolną Runą. Postępuj według poniższych wskazówek:

 1. Stwórz grę na poziomie Normalnym, wybierz wymagane umiejętności i przejdź do Diablo.
 2. Gdy przeniesiesz się do krainy grozy w drugiej fazie, po zakończonej animacji zacznij uciekać w lewą stronę ekranu.
 3. Gdy tylko zobaczysz, że pojawił się za Tobą cień Twojej postaci, aktywuj umiejętność Symularum. W ten sposób Twoje Klony znajdą się tuż przy cieniu.
 4. Odwróć się w stronę przeciwnika i celując nieco z boku użyj umiejętności Włócznia z Kości.
 5. Twoja umiejętność chybi, a Klon zabije przeciwnika

Szkieletowa załoga

Zadanie to wymaga najwięcej cierpliwości i samozaparcia - Jak zdobyć Skrzydła TragOula? | Zdobywanie nowego uzbrojenia w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Zadanie to wymaga najwięcej cierpliwości i samozaparcia. Do jego wykonania musisz używać umiejętności Rozkazywanie Szkieletom. Proponujemy korzystanie z Runy Szał, aby zwiększyć prędkość ataku szkieletów. Najlepszym miejscem do zaliczenia tego osiągnięcia są Głebokie Szczeliny o niskim poziomie, np. 4 lub 7. W Głębokich Szczelinach występuje największe natężenie przeciwników elitarnych. W trakcie wykonywania tego zadania pamiętaj o kilku istotnych sprawach:

 1. Przeciwnik Elitarny musi zostać zabity przez Szkielety. Zawsze staraj się dodatkowo aktywować umiejętność Rozkazywania Szkieletom, aby wszystkie skupiły się na najważniejszym przeciwniku w celu szybkiej eliminacji.
 2. Wyłącz wszystkie umiejętności, które mogą przypadkowo wyrządzić szkody przeciwnikowi Elitarnemu, jak np. Zbroja z Kości w trakcie korzystania z zestawu Inariusa lub Legendarny Klejnot Mirinae, Łza Gwiezdnej Tkaczki.
 3. Odpraw Towarzysza, aby przypadkowo nie dobił przeciwnika Elitarnego.
 4. Wyposaż bohatera w Karwasze Nemezis. Dzięki temu każde użycie Kapliczki przyzwie dodatkowego przeciwnika Elitarnego. Pamiętaj jednak, aby unikać jak ognia Kapliczki Wyładowań!
 5. W Kostce Kanaiego wyposaż Bohatera w następujące przedmioty: In-Geom i Warzechijskie Ochronne Karwasze. Ten pierwszy będzie obniżał czasy schłodzenia umiejętności po zabiciu Elitarnego przeciwnika (w przypadku Złotych elit należy także zabić poboczne stwory!), a Karwasze zapewnią dodatkową mobilność po zniszczeniu przedmiotu neutralnego, jak np. beczki, ławki itd.
 6. Korzystaj z umiejętności Napływ Krwi z Runą Metabolizm, aby dodatkowo zwiększyć mobilność postaci.