Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Barbarzyńca | Przykładowe Buildy w Diablo III poradnik Diablo III: Reaper of Souls

Barbarzyńca

Barbarzyńca to typowy awanturnik - wskakuje w sam środek walki i siecze bezpardonowo swoim orężem dookoła ćwiartując w ten sposób trafionych przeciwników - Barbarzyńca | Przykładowe Buildy w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Barbarzyńca to typowy awanturnik - wskakuje w sam środek walki i siecze bezpardonowo swoim orężem dookoła ćwiartując w ten sposób trafionych przeciwników. Grając Barbarzyńcą nie raz będziesz balansował na granicy życia i śmierci ponieważ musisz walczyć w zwarciu, a tu przekłada się na ilość otrzymywanych przy tym obrażeń. Nie ma co się jednak obawiać ponieważ Barbarzyńcy otrzymują o 30% mniej obrażeń od Czarowników lub Łowców Demonów.

Build dostosowany do korzystania z Trąby Powietrznej i nastawiony na niesamowitą mobilność. Za pomocą Trąby Powietrznej będziesz w stanie zadawać obrażenia AoE a do tego sprawnie przenikać przez hordy przeciwników. Do poprawnego funkcjonowania buildu będziesz potrzebować cały set Furia Pustkowi (zwiększy on możliwości Trąby Powietrznej). Kolejny wymagany zestaw to dwie bronie z setu Przysięga Bul-Kathosa. Na palce wybierz zestaw pierścionków Bastiony Woli. Amulet wedle uznania, ale dobrze byłoby znaleźć taki z bonusem do obrażeń fizycznych. Całości dopełni pas Łańcuch Chilanika i karwasze Zawziętość Lacuni.

Umiejętności

Lewy Przycisk - Barbarzyńca | Przykładowe Buildy w Diablo III - Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry

Lewy Przycisk. Dzika Szarża + Bezlitosny Atak

Dzika Szarża to niezłe źródło obrażeń, a do tego świetna umiejętność mobilna. Twój bohater rozpędza się i odrzuca wszystkich pobliskich wrogów zadając 600% obrażeń od broni. Dzięki runie Bezlitosny Atak możesz dodatkowo zmniejszyć czas odnowienia tej umiejętności.

Zostało jeszcze 61% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie