Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dead Island Riptide - poradnik do gry

Dead Island Riptide - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Szwendacze | Bestiariusz poradnik Dead Island Riptide

Pomimo tego, że w Dead Island Riptide stacza się przede wszystkim pojedynki z nieumarłymi można liczyć na ich dużą różnorodność. Wiele z wymienionych poniżej potworów pojawiło się już w pierwszym Dead Island, aczkolwiek kilka "gatunków" debiutuje w opisywanej grze. Warto w tym miejscu przypomnieć, że poziom potworów zawsze dopasowuje się do aktualnego poziomu doświadczenia Twojej postaci. Jest to szczególnie istotne jeśli wybrałeś opcję rozgrywki zaimportowaną postacią, albowiem musisz wtedy jak najszybciej pozyskać dobre bronie celem wyrównania swoich szans w rozgrywanych bitwach.

Szwendacze

Podobnie jak w poprzedniej części serii szwendacze są najsłabszą odmianą nieumarłych - Szwendacze - Bestiariusz - Dead Island Riptide - poradnik do gry

Podobnie jak w poprzedniej części serii szwendacze są najsłabszą odmianą nieumarłych. Potwory te powoli poruszają się, ale szukają okazji do zadawania obrażeń w walce wręcz i rzucenia się na sterowaną postać (wiąże się to z rozegraniem dobrze znanej mini-gry). Uważaj na szwendaczy wyposażonych w prostą broń białą ponieważ lubią nią rzucać. W dalszej części gry spotkasz też płonących i toksycznych szwendaczy, którzy mogą zadawać dodatkowe obrażenia od ognia i toksyn, a także na nieco silniejszych zmutowanych naukowców. Niezależnie od napotkanej odmiany szwendaczy nie daj się otoczyć większej grupie żywych trupów i pomagaj sobie kopniakami do ich odpychania lub przewracania.